موج
کدخبر : ۳۸۱۵۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381525

نصرالله پژمانفر:

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس عنوان کرد: اولویت اصلی در حال حاضر مسائل معیشتی است و علت شکل‌گیری این وضعیت و مسببان وضع موجود با فرافکنی به دنبال این هستند که ذهن مردم را از مسائل اقتصادی و عاملان شکل‌گیری آن دور کنند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر اظهار داشت: انتخابات مظهر اصلی مردم‌سالاری دینی است و نظام مقدس جمهوری اسلامی از بدو تاسیس تاکنون همواره بر اصل مشارکت مردم تصریح داشته و موید آن نیز تعدد برگزاری انتخابات در ادوار مختلف است.

وی با اشاره به اینکه به صورت میانگین در هر سال از ابتدای تاسیس جمهوری اسلامی یک انتخابات داشته‌ایم خاطرنشان کرد: این مسئله بیانگر اهمیتی است که جمهوری اسلامی برای مشارکت و رای مردم قائل است.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اولویت اصلی در حال حاضر مسائل معیشتی است و علت شکل‌گیری این وضعیت نیز کاملاً مشخص است و مسببان وضع موجود با فرافکنی به دنبال این هستند که ذهن مردم را از مسائل اقتصادی و عاملان شکل‌گیری آن دور کنند.

پژمانفر با اشاره به اینکه دوگانه‌سازی‌ها نیز در این راستا صورت می‌گیرد تاکید کرد: مردم باید هوشیار باشند و وظیفه جامعه نخبگانی این است که در راستای انتخاب اصلح به توده مردم مشورت دهند.

نماینده مردم مشهد مقدس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسببان وضعیت فعلی دائماً بر طبل دوگانه اقتصاد ـ سیاست می‌کوبند بیان کرد: اینک زمان پاسخگویی در مورد مشکلات معیشتی مردم است و نباید مسائل متفرقه مطرح شود تا از طریق آنها اذهان متوجه مسئله دیگری شود.

پژمان فر در خاتمه تصریح کرد: رئیس جمهور آینده باید تمام هم و غم خود را از ابتدا بر پیگیری مسائل اقتصادی و معیشتی با تکیه بر توانمندی‌های داخلی بگذارد و در صورت تمرکز بر این مسئله می‌توان اتفاقات خوبی را رقم زد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها