موج
کدخبر : ۳۸۱۵۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381501

آیدین مرادی:

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستانهای پارس آباد و اصلاندوز گفت: امسال بیش از 72 هزار تن کالا در این شهرستان ها جا به جا شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، آیدین مرادی ، سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستانهای پارس آباد و اصلاندوز در بازدید از شرکت های حمل ونقل کالا گفت: در دو ماهه نخست امسال بیش از ۷۲ هزار تن کالا در این شهرستان ها توسط ۱۵شرکت فعال در بخش حمل و نقل کالا جابه جا شده است.

وی با بیان اینکه در مدت یاد شده ۱۱ هزارو ۵۲۱ برگ بارنامه نیز صادر شده است تصریح کرد: راهداران جهت برچیدن صحفه تابلو و علایم فرسوده و معیوب و بدون بازتاب، رنگ آمیزی سرعت کاه ها، حریم زنی راه اصلی و روستایی، لکه گیری آسفالت در راههای اصلی و فرعی و روستایی و رفع افتادگی شانه راه در محور سربند به زیوه بطول 46/5 کیلومتر و اصلاح سرعت کاه ها و رنگ آمیزی پایه تابلو و علایم و پایه های چراغ های چشمک زن در مسیرهای اصلی و اجرای عملیات لکه گیری با آسفالت سرد هستند.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستانهای پارس آباد و اصلاندوز همچنین عنوان کرد: لکه گیری کلیه راههای اصلی شهرستان های پارس آباد و اصلاندوز با آسفالت سرد انجام شده و لکه گیری راههای روستایی در حال انجام است.

مرادی گفت: شستشوی تابلو و علایم راهها به تعداد 2 هزار و 850 عدد و آزادسازی حریم راه بطول 58کیلومتر و اجرای روشنایی سه راهی کشت و صنعت شروع شده و انجام روشنایی سه راهی های ایران آباد و مغانسر در دست اجرا می باشد.

وی افزود: ساماندهی سه راهی و احداث پل عنبرلو در حال اجرا بوده و تا هفته دولت امسال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستانهای پارس آباد و اصلاندوز از شروع زیرسازی راههای روستایی روستاهای ابراهیم کندی، بهسازی و آسفالت راههای روستایی اروج کندی و اجرای زیر سازی دور دریاچه کشت صنعت مغان در راستای توسعه گردشگری از توابع بخش اسلام آباد شهرستان پارس آباد خبر داد.

مرادی همچنین افزود: زیر سازی راههای روستایی کچی قشلاقی و قهرمانلو از روستاهای بخش مرکزی شهرستان اصلاندوز به اتمام رسیده و تا هفته دولت امسال آسفالت آن اجرا خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها