موج
کدخبر : ۳۸۱۴۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381473

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان خبر داد:

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در سال گذشته از مجموع طرح های اشتغال ایجاد شده بر اساس نوع فعالیت، طرح های کشاورزی و دامپروری رشد 33 درصدی، داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا کیانی اظهار داشت: سال گذشته، طرح های کشاورزی و دامپروری با 2113طرح و پرداخت تسهیلات به مبلغ 75 میلیارد و512 میلیون تومان، رشد 33 درصدی داشته است.

وی گفت: همچنین طرح های خدماتی نیز با 2809 طرح و پرداخت تسهیلات به مبلغ 111 میلیارد و 655 میلیون تومان، بیشترین تسهیلات را دریافت و رشد 35 درصدی داشته است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان، درخصوص وام های در جریان افزود: طرحهایی که مشمول تسهیلات می شوند بصورت 5 ساله تحت نظارت قرار می گیرند و در حال حاضر در بخش کشاورزی و دامپروری 10800 طرح و در حوزه خدمات 11 هزار و 835 طرح در حال نظارت هستند.

وی در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان بیان داشت: وام های پرداختی برای اشتغال 7 درصد از اعتبارات صندوق امداد ولایت، 93 درصد از اعتبارات بانکی و اعتبارات اشتغال پایدار روستایی بوده است.

کیانی همچنین با اشاره به اینکه کمیته امداد برای حفظ اشتغال ایجاد شده به مددجویان کمک می نماید گفت: کمک به بازاریابی و فروش محصولات تولیدی مجریان طرح های اشتغال از جمله خدماتی است که کمیته امداد برای اشتغال پایدار به مددجویان ارائه می دهد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان در ادامه افزود: در سال گذشته از طریق ارتباط با غرفه کسب و کار "با سلام" تفاهم نامه ای با شرکت توسعه و تدبیر جوامع سلام منعقد گردید و تعدادی از کارشناسان فنی اشتغال ادارات به شرکت مزبور اعزام و آموزش های لازم را در زمینه بازاریای و فروش محصولات تولیدی فرا گرفتند و تعداد بیش از 90 غرفه برای فروش اینترنتی محصولات ایجاد شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها