موج
کدخبر : ۳۸۱۴۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381409

سرهنگ موسوی:

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از نزاع خانوادگی منجر به قتل در شهرستان ایلام خبر داد و گفت: قاتل کمتر از یک ساعت پس از وقوع قتل دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،سرهنگ سید جمال موسوی فرمانده انتظامی شهرستان ایلام افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع خانوادگی منجر به قتل در شهر ایلام، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲ برای بررسی موضوع به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی اظهار داشت: در بررسی مأموران مشخص شد که فردی حدودا ۳۵ ساله همسر خود را با سلاح سرد (ضربات چاقو) به قتل رسانده و از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام، گفت:در جریان این قتل،با دستور ویژه فرمانده انتظامی استان و هدایت مرکز کنترل معاونت عملیات ،طرح مهار در سطح استان صادر شد و ماموران انتظامی شهرستان سیروان، قاتل را در کمتر از یک ساعت پس از وقوع قتل، که با خودرو پراید قصد فرار را داشت در محور های مواصلاتی  شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ موسوی خاطرنشان کرد:  متهم در بازجویی های اولیه به بزه انتسابی خود اعتراف و علت و انگیزه خود از قتل را اختلافات خانوادگی با همسرش بیان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام گفت: باحضور مقتدرانه پلیس امنیت در منطقه برقرار است و پلیس با کسانی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را به مخاطره بیاندازند برخورد قاطع و قانونی به عمل خواهد آورد.

غرق شدن مرد ۳۶ ساله در رودخانه تنگ قیر شباب

فرمانده انتظامی شهرستان چرداول از حادثه تلخ مرگ مرد جوان ۳۶ ساله بر اثر غرق شدگی خبرداد.

سرهنگ مظفر  مهدیخان افزود: در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ از انتقال جسد جوانی به بیمارستان امام علی (ع) این شهرستان،بلافاصله ماموران کلانتری مرکزی برای  بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی اظهار داشت: درتحقیقات اولیه مشخص،شد مرد حدودا ۳۶ ساله که برای شنا به داخل رودخانه  تنگه قیر رفته بود به دلیل عدم تسلط و مهارت کافی در شنا غرق شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها