موج
کدخبر : ۳۸۱۳۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381317

حجت السلام بلک:

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: شفافیت شعارهای انتخاباتی بر اساس عملکرد نظام جمهوری اسلامی امری ضروری است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان،‌حجت الاسلام محمد حسین بلک با اشاره به لزوم مشارکت مردم در انتخابات 1400 اظهار داشت: مشارکت در همه انتخابات قوام اصلی و محور معنا دهنده به این رویداد است، اظهار داشت: قطعا یکی از مهم ترین این عناصر حضور مردم پای صندوق های رای می‌باشد.

وی با بیان اینکه حضور در همه انتخابات‌ها وصیت رهبر کبیر انقلاب به مردم ایران بوده است، افزود: در این زمینه در همه انتخابات‌ها این مشارکت را ضروری دانستند و هیچ قید و بند و شرطی برای این امر تعریف نشده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه هیچ کس برای کاهش مشارکت در انتخابات نباید به دنبال بهانه جویی باشد، تصریح کرد: از سویی باید توجه داشت که خواست دشمنان عدم حضور مردم در پای صندوق‌های رای برای ایجاد تزلزل در شعارهای انقلاب است.

وی افزود: اهتمام و توجه افراد در سرنوشت خود اصل عقلی است و باید بارو داشته باشیم که حضور در انتخابات 1400 فراتر از انتخاب فردی است و تعیین سرنوشت جمعی یک ملت است.

حجت الاسلام بلک در ادامه با بیان اینکه یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی در واقع صحنه‌های مشارکت در تعیین سرنوشت خودشان است، اظهار داشت: همواره در این دوران کارنامه موفقی از مشارکت مردم در انتخابات وجود داشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها