موج
کدخبر : ۳۸۱۲۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381237

امام خمینی (ره)، صدای ملت ستمدیده ایران، زبان حق‌گوی حق جو، نماد روشنگری و مقاومت است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی در در پیامی فرا رسیدن ۱۴ خرداد سالروز رحلت جانسوز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را تسلیت گفت.

متن پیام محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی

چهاردهم خرداد، سالگرد عروجپیام استاندار خراسان رضوی به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد عارفانه پیر فرزانه انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، روز عزا و ماتم در فراق مرشد و رهبری حکیم برای مریدان و آزادگان در سراسر دنیاست.

استاندار خراسان رضوی تاکید کرده است: سی و دومین سالگرد رحلت جانگدازِ صدای ملت ستمدیده ایران، زبان حق‌گوی حق جو، نماد روشنگری و مقاومت، امام خمینی (ره) را در حالی به حزن و اندوه می‌گذرانیم که خدای را به پاس الطاف بیکرانش شاکریم که پشتوانه‌ای مستحکم تحت زعامت رهبری حکیم، از جنس مکتب روح الله و در امتداد مکتب ناب حسینی، هدایت این کاروان امید را با تمام فراز و فرود‌های آن برعهده دارد تا عزتمندانه ره به سر منزل مقصود بریم.

معتمدیان افزوده است: همچنین گرامی می‌داریم سالگرد قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را که در تاریخ خونین این مرز و بوم نقطه عطفی در ریشه‌کنی استبداد و طاغوت بوده و به تأسی از مکتب عاشورا، جان نثاری در راه هدف و اندیشه را سرلوحه قرار دادند تا بر تارک این نظام مقدس همواره پیوندی ناگسستنی میان نام خمینی کبیر و قیام ۱۵ خرداد ماندگار شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها