موج
کدخبر : ۳۸۱۱۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381164

محمد اهلی خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: تخفیف ویژه در قیمت حق بهره برداری زمین، برای طرح های صنعتی که پیش از موعد به بهره برداری می رسند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمد اهلی ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: برای حمایت از تولید و حضور سرمایه گذاران واقعی در شهرک های صنعتی، مشوقات و تسهیلات ویژه ای برای سرمایه گذاران در نظر گرفته شده است.

وی افزود: شرکت شهرک های صنعتی، برنامه های متنوعی برای حمایت از تولید و صنایع کوچک دارد که اعمال تخفیفات ویژه برای طرح های صنعتی که پیش از موعد مقرر به مرحله بهره برداری می رسند نیز یکی از این نوع حمایت هاست.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل تصریح کرد: در این نوع طرح حمایتی، با توجه به بزرگی و نوع طرح، فرجه زمان مشخصی در اختیار متقاضی قرار داده می شود و در صورتی که سرمایه گذار بتواند واحد صنعتی خود را در زمان مقرر و مطابق جدول زمان بندی اعلام شده به پایان رسانیده و موفق به اخذ پایان کار و پروانه بهره برداری شود، باقیمانده اقساط واحد صنعتی مشمول مشوق و بخشودگی می شود.

اهلی اجرای این طرح حمایتی را باعث تشویق سرمایه گذاران برای بهره برداری هر چه سریعتر از واحد صنعتی خود برشمرد و افزود: با ادامه و اجرای این طرح در سال 99 و با تخفیفات داده شده به واحدهای صنعتی، 13 واحد تولیدی پیش از موعد به بهره برداری رسیدند که این نشان از موفق بودن این طرح حمایتی دارد.

وی این تخفیفات را بیش از 13 میلیارد ریال در سال گذشته ذکر کرد و افزود: حمایت از سرمایه گذاران یکی از اهداف مهم شرکت شهرک های صنعتی است و این شرکت از هیچ تلاش و کوششی در جهت حمایت از افزایش سرمایه گذاری در بخش صنعت استان از خود دریغ نخواهد کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از آمادگی این شرکت برای حمایت از سرمایه‌گذاران در استان خبر داد و گفت: با توجه به زیرساخت های تامین شده در شهرک های صنعتی و کاهش هزینه های سرمایه گذاری در آن و همچنین برخورداری از معافیت های مالیاتی 8 تا 13 ساله، شهرک های صنعتی بهترین مکان ممکن برای استقرار طرح ها و واحدهای تولیدی است.

اهلی ادامه داد: واگذاری زمین در شهرک های صنعتی به صورت نقد و اقساط طولانی مدت است که همین امر سبب استقبال و افزایش حضور سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها