موج
کدخبر : ۳۸۰۸۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380830

هادی ابراهیمی خبر داد؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به اینکه بخش عمده ای از فعالیت های اقتصادی استان بر عهده بانوان است، گفت: زنان استان در بخش های مختلف اقتصادی حضوری پر رنگ دارند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در نشست با نماینده امور بانوان و خانواده معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تعدادی از بانوان انجمن ها و تشکل های کارفرمایی گفت: نرخ مشارکت زنان استان در عرصه کار بالاتر از میانگین کشوری است و بانوان هرمزگان به توانمندی های زیادی در فعالیت های اقتصادی دست یافتند.
ابراهیمی اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، تغییراتی در کسب و کارها بوجود آمد که این امر ساختار کسب و کار را به سمت اقتصاد دیجیتال و آنلاین پیش برد.
وی بر کارآفرینی مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات و افزایش سهم استان در کسب و کارهای نوین تاکید کرد.
در این نشست نماینده امور بانوان و خانواده معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نگاه مدیرکل تعاون و کار استان به فعالیت های اقتصادی بانوان مثبت است و این موضوع مایه دلگرمی و ادامه تلاش بانوان در بخش های مختلف اقتصادی و مشارکت در اقتصاد است.
حسن دوست بر فعالیت و حضور پررنگ بانوان در تشکلات و انجمن های صنفی تاکید و اضافه کرد: شناسایی زنان توانمند و فعال و شناساندن فعالیتهای آنان به مسوولان از وظایف ما است که در این زمینه نیازمند همکاری بانوان پرتلاش استان هستیم.
در این نشست برخی از مشکلات انجمن های صنفی آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای استان نیز مطرح شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها