موج
کدخبر : ۳۸۰۸۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380801

سید مصطفی علوی خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: شرکت گاز استان اصفهان پیشتاز در نصب و راه اندازی فلومترهای آلتراسونیک در سطح کشوراست.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی بیان کرد: نصب فلومترهای پیشرفته آلتراسونیک در جهت کاهش خطاهای اندازه گیری در ایستگاه های گاز استان اصفهان به 32 مورد رسید و در حال حاضر این شرکت بیشترین تعداد نصب این نوع کنتور را، در میان شرکت های گاز استانی به خود اختصاص داده است.

وی از نصب فلومتر 12 اینچ آلتراسونیک ایستگاهCGS/TBS  120 هزارمتر مکعبی در شهرستان فولادشهر خبر داد و گفت: با راه اندازی هر فلومتر آلتراسونیک با توجه به توانمندی های تجهیز، امکان مانیتورینگ اطلاعات فلوکامپیوتر در مرکزمانیتورینگ این شرکت فراهم می گردد.

سید مصطفی علوی ، بیان داشت: در حال حاضر ضمن مانیتورینگ تمامی فلومترهای آلتراسونیک راه اندازی شده، نزدیک به 80 درصد حجم گاز تحویلی به استان با استفاده از این نسل فلومترهای پیشرفته محاسبه و اندازه گیری می گردد.

وی، با اشاره به اینکه ما باید با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و بومی سازی دانش های نوین همواره به سویی حرکت کنیم که خطای اندازه گیری به حداقل ممکن برسد، اظهار داشت: دقت در اندازه گیری در حقیقت رعایت حقوق مصرف کنندگان و صیانت از منابع ملی است و طی سال های گذشته به منظور اطمینان از صحت عملکرد این تجهیزات، تمامی سرویس های نگهداشت و پشتیبانی از آنها و انجام بازدیدهای دوره ای با صرفه جویی قابل توجهی با تکیه بر توان تخصصی کارشناسان این امور انجام و محقق شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان تصریح کرد: پیش بینی شده 3 دستگاه کنتور آلتراسونیک طی سال جاری در ایستگاه های هدف نصب و راه اندازی گردد که با انجام آن، استان اصفهان بعنوان پیشروترین شرکت گاز استانی در خصوص نصب و راه اندازی این نوع از فلومترها مطابق استاندارد IGS-E-IN-104تمامی ایستگاه های با ظرفیت 50 هزار متر مکعب و بالاتر خود را مجهز به فلومتر آلتراسونیک خواهد نمود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها