موج
کدخبر : ۳۸۰۷۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380722

بهروز محبی نجم آبادی:

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مسئله حائز اهمیت در اینجا آن است که مسیری که شورای نگهبان در بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری طی کرده است، کاملاً قانونی بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، بهروز محبی نجم آبادی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همه باید نسبت به تصمیمات شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری تمکین کنند، بیان کرد: برخی معتقدند که شورای نگهبان باید در مسیر اقناع افکار عمومی بیشتر تلاش کند و توضیحات بیشتری درباره فرایند بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری ارائه دهد.

بهروز محبی نجم آبادی در ادامه افزود: همچنین جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار است در هفته جاری با اعضای شورای نگهبان دیدار و گفتگو کنند تا بیشتر در جریان آن چیزی که در فرآیند بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری اتفاق افتاده است، قرار گیرند.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعاً اعضای شورای نگهبان معذوریت‌هایی در توضیح علت رد صلاحیت برخی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری دارند و نمی‌توانند برخی از مسائلی را که در مورد این اشخاص مطرح است، به صورت علنی مطرح کنند.

وی همچنین اظهار کرد: شورای نگهبان به دلیل حفظ برخی از مصلحت‌ها و مسائل اخلاقی نمی‌تواند توضیحات بیشتری را درباره علت رد صلاحیت برخی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری مطرح کند.

بهروز محبی نجم آبادی در خاتمه تاکید کرد: مسئله حائز اهمیت در اینجا آن است که مسیری که شورای نگهبان در بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری طی کرده است، کاملاً قانونی بوده است و رهبر معظم انقلاب هم آن را تایید فرمودند و قطعاً همه ما باید از این تصمیم تمکین کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها