موج
کدخبر : ۳۸۰۴۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380416

علوی خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، از توسعه سامانه تلفنی امداد مکانیزه 194 در سطح استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی با اشاره به توسعه سامانه تلفنی امداد مکانیزه 194 در سطح استان اصفهان  گفت:نرم افزار این سامانه‌ به منظور مدیریت الکترونیکی درخواست‌های مردمی در شرایط مواجهه با حوادث و اتفاقات ناشی ازمصرف نا ایمن گاز طبیعی، راه اندازی شده است.

وی با اشاره به اینکه مهمترین عملکرد این سامانه، برنامه ریزی حضور به موقع نیروهای امدادی در محل وقوع حادثه یا تعمیرات اضطراری تأسیسات می باشد، افزود: تمامی واحدهای امدادی استان تحت سامانه یادشده به صورت متمرکز در خدمت‌رسانی مستمر به مردم تلاش می‌کنند تا خدمات ارائه‌شده شرکت گاز با کیفیت بالا، ایمن، پایدار و در حداقل زمان ممکن به آحاد مختلف  جامعه عرضه شود.

سید مصطفی علوی ، مزیت های این سیستم نرم افزاری پیشرفته را؛ تجمیع تماس های 194و نظارت متمرکز بر عملیات امداد رسانی، کاهش زمان امدادرسانی، ضبط تمامی درخواست‌های وارده، ارجاع درخواست ها به نزدیک ترین خودرو امدادی حاضر در محل، کنترل و نظارت عملکرد نیروهای امدادی و مدت زمان رسیدگی به درخواست ها از طریق نرم افزارGPS، اخذ گزارش های مدیریتی و آماری امداد رسانی و بررسی عملکرد اجرایی، ایجاد هماهنگی و ارتباط بین امدادگران، مشترکین و مرکز امداد، از خدمات این سامانه هوشمند و پیشرفته در سطح استان است.

وی، با اشاره به اینکه این سامانه در بسترAPN  ارائه می شود و در حال حاضر  درچهار شهرستان استان فعال شده است، بیان داشت: قابلیت کنترل و گزارش وضعیت ایستگاه های گاز، شناسایی مطلوبترین عملکرد امداد گران در زمان انجام امور محوله، بکارگیری نفرات متخصص و متعهد در صف اول امداد رسانی به مردم، ارائه راهنمایی و کارشناسی و مشاوره در خصوص ابهامات نکات ایمنی گاز طبیعی و پاسخگویی شبانه روزی از دیگر مزیت های این سامانه است.

این مقام مسئول، گفت: با استفاده از این سامانه دیگر نیازی نیست که تمامی شهرها و مناطق کوچک یا روستاها به صورت مستقل مرکز 194 داشته باشند، بلکه با این سامانه یک مرکز امداد به شماره 194 به صورت واحد راه اندازی شده که تمامی درخواست های تلفنی را دریافت و به واحدهای عملیاتی مرتبط ارجاع می دهد.

 مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان ، از آحاد مختلف مردم خواست شماره تلفن 194 امداد مکانیزه گاز را به خاطر بسپارند و در زمان بروز هرگونه حادثه، قطعی گاز، با این شماره تماس بگیرند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها