موج
کدخبر : ۳۸۰۳۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380391

فرماندار بافق در سومین نشست ستاد انتخابات شهرستان بافق تاکید کرد: انتخابات سالم منوط به آموزش و عملکرد خوب اعضای شعب اخذ رای است، آموزش اعضای شعب اخذ رای به صورت گروه های جداگانه و با رعایت مسائل بهداشتی از 17 خرداد ماه به مدت سه روز به صورت حضوری برگزار شود.

به گزارش خرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی فرمانداری بافق؛ سومین نشست ستاد انتخابات شهرستان بافق با حضور فرماندار و اعضای ستاد در محل فرمانداری بافق برگزار شد.

فرماندار بافق در این نشست مشارکت حداکثری در امر انتخابات را بسیار حائز اهمیت خواند و تصریح کرد: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری باید بر حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی تأکید نمود؛ چرا که این حضور نشان از اعتماد مردم نسبت به نظام و آرمان‌های انقلاب دارد.

سید مهدی طلائی مقدم، رعایت مسائل بهداشتی در شعب را مورد تاکید قرار داد و بیان داشت: اولویت ستاد انتخابات شهرستان رعایت قانون و سلامت مردم در روند برگزاری انتخابات می باشد، به همین منظور ناظران بهداشتی از نحوه رعایت مسائل و پروتکل های بهداشتی در روز انتخابات به صورت میدانی از شعب اخذ رای بازدید خواهند داشت.

وی برگزاری انتخابات سالم و بدون دغدغه را منوط به عملکرد خوب اعضای شعب اخذ رای دانست و تاکید کرد: کسانی که دست اندرکار امر انتخابات هستند علاوه بر اخلاق و رفتار و امانت داری باید نسبت به آیین نامه ها و دستورالعمل ها و قوانین انتخابات آشنایی کامل داشته باشند، در همین راستا برگزاری دوره های آموزشی بسیار مهم است.

طلائی مقدم افزود: آموزش اعضای شعب اخذ رای به صورت گروه های جداگانه و با رعایت مسائل بهداشتی از 17 خرداد ماه به مدت سه روز به صورت حضوری برگزار شود تا اعضای شعب با اطلاعات و آگاهی کامل به قوانین و مقررات انتخابات در شعب حاضر شوند.

در ابتدای این نشست مسئولان کمیته های ستاد انتخابات گزارش عملکردی از فعالیت و اقدامات صورت گرفته در بحث انتخابات را بیان کردند.

گفتنی است در سومین نشست ستاد انتخابات شهرستان بافق، در خصوص برنامه ریزی مستند سازی روند انتخابات، تامین مواد ضدعفونی برای شعب و برنامه ریزی دوره آموزشی اعضای شعب بحث و تبادل نظر شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها