موج
کدخبر : ۳۸۰۰۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380048

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اعلام این خبر که پهنای باند دیتا و اینترنت در شهرستان دهگلان به دو برابر افزایش یافته است گفت: پهنای باند اینترنت این شهرستان از 1G به 2G معادل 2000 مگابایت بر ثانیه افزایش داده شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آزاد حکمت پیش از ظهر امروز چهارشنبه در گفت‌و‌گو با خبرنگاران رسانه های استان با اشاره به اینکه در راستای تامین نیاز مشتریان سرویس‌های دیتا و اینترنت در شهرستان دهگلان، بخصوص در شرایط فعلی که امکان دسترسی به اینترنت در حوزه‌های مختلف کاربردهای بسیار مهم و ضروری دارد، اظهار کرد: ارائه خدمات با مطلوب‌ترین کیفیت به مشتریان در همه حال از اولویت‌های کاری منطقه است.

وی اظهار کرد: با تامین تجهیزات و امکانات فنی مورد نیاز اقدام به تعویض و جایگزینی روتر اصلی مرکز دیتای شهرستان دهگلان کرده و همزمان ظرفیت پهنای باند اینترنت درشهرستان به دو برابر افزایش یافته است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با بیان اینکه پهنای باند اینترنت در شهرستان دهگلان به میزان 100 درصد افزایش یافته است، خاطرنشان کرد: پهنای باند قبلی 1G( معادل 1000 مگابایت بر ثانیه) بوده است.

حکمت همچنین افزود: لینک های ارتباطی تجهیزات DSLAM این شهرستان که نیاز اینترنت مشتریان را تامین می کرد از 100 به 1000 مگ معادل 10 برابر افزایش یافته است.

وی یادآور شد: با اجرای این پروژه، علاوه بر افزایش کمی ظرفیت‌های دسترسی به اینترنت دیتا برای ساکنین شهری و روستایی دهگلان به لحاظ کیفی نیزمشتریان و کاربران سرویس‌های مخابراتی شاهد بهبود قابل توجه خدمات و ظرفیت‌های فوق هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها