موج
کدخبر : ۳۸۰۰۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380023

از سوی آبفای استان اصفهان انجام شد؛

شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان فراخوان ساخت انیمیشن، موشن، کلیپ با موضوع مدیریت مصرف بهینه آب را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای استان اصفهان گفت: علاقه مندان می توانند آثار خود را بر روی لوح فشرده به دبیرخانه فراخوان واقع در اصفهان، خیابان هزار جریب، خیابان شیخ کلینی، خیابان جابر بن حیان، روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به کدپستی 8168936556 و یا از طریق شبکه های اجتماعی به شماره 09380893751 ارسال کنند.

مهرداد خورسندی به مشخصات فنی آثار اشاره کرد و افزود: آثار تولیدی باید کمتر از 2 دقیقه و بدون لوگو و آرم شرکت سازنده باشند و درقالب فرمت mp4  (HIGH-QUALITY480) تهیه شوند.

وی در خصوص اعلام نتایج این فراخوان بیان داشت: در هفته اول تیر ماه، مصادف با هفته صرفه جویی در مصرف آب به سه اثر برتر جوایز نفیسی اهدا می شود.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای استان اصفهان با بیان این که آبفای استان اصفهان حق بهره برداری از تمامی آثار را دارد عنوان کرد: روابط عمومی آبفای اصفهان از نفرات برتر در ساخت کلیپ، انیمیشن و موشن گرافی با موضوع مدیریت مصرف، دعوت به همکاری می نماید.

به گزارش موج، بر اساس فراخوان ساخت انیمیشن، موشن، کلیپ با موضوع مدیریت مصرف بهینه آب همه رده های سنی می توانند آثار خود را تا تاریخ 31 خرداد ماه سال جاری به دفتر دبیر خانه فرخوان ارسال نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها