موج
کدخبر : ۳۷۹۷۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379736

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح بافق به مناسبت سالروز فتح خرمشهر:

یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح بافق به مناسبت سالروز فتح خرمشهر که با حضور امام جمعه و فرماندار بافق برگزار شد، گفت: حداکثری باعث تقویت پایه های این نظام می شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی فرمانداری بافق؛ مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان بافق با حضور امام جمعه، فرماندار بافق، مسئولان، خانواده معظم شاهد و جمعی از نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجیان به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد سالروز عملیات غرور آفرین بیت‌المقدس و فتح خرمشهر در محل کارخانجات تعمیرات لکوموتیو بافق برگزار شد.

سردار اکبر توکلی یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس ضمن گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر و یاد و خاطره شهدای عملیات بیت المقدس، رمز پیروزی رزمندگان در این عملیات را وحدت و پشتکار عنوان کرد و گفت: همت و شجاعت بسیجیان و رزمندگان بافقی در دوران دفاع مقدس زبانزد جبهه ها بود.

توکلی فتح خرمشهر را اوج قدرت نیروی نظامی جمهوری اسلامی ایران در برابر ابرقدرتهای جهان خواند و یادآور شد: فتح خرمشهر، آزاد سازی یک شهر نبود، شکست طرح نظامی دشمن بود.

وی با اشاره به رویداد بزرگ سیاسی کشور در روزهای آینده گفت: همانطور که با رمز یا حسین به دل دشمن می زدیم و خط می شکستیم در زمان حال باید با بانگ یا حسین و یا زهرا با حضور حداکثری در انتخابات شرکت کنیم و دسیسه های دشمن را نابود کنیم.

سردار توکلی افزود: مشکلات اقتصادی، برخی سخنرانی ها و نقشه های پلید دشمن نباید از شور انتخاباتی مردم کم کند، حضور حداکثری باعث تقویت پایه های این نظام می شود.

گفتنی است، ادای احترام به مقام شامخ شهداء و بازدید از نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان مستقر در میدان صبحگاه، اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی و اجرای سرود از دیگر برنامه های این آیین بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها