موج
کدخبر : ۳۷۹۶۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379653

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به رشد 100 درصدی مشترکان سرویس FTHH در استان کردستان گفت: در حال حاضر در استان بیش از 4500 مشترک فعال این سرویس را داریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آزاد حکمت امروز شامگاه روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به نیاز روز افزون مردم به خدمات و سرویس‌های جدید مخابراتی در حوزه تلفن ثابت اظهار کرد: تداوم ارائه خدمات نوین در حوزه باند پهن از اقدامات و اولویت‌های مخابرات منطقه است.

وی ارائه خدمات در حوزه باند پهن توسط مخابرات منطقه را مطلوب دانست و افزود: پروژه‌های چشمگیری در راستای ایجاد زیرساخت‌های لازم برای بهره‌مندی مشتریان از سرویس FTHH به عنوان جدیدترین سرویس تلفن ثابت در استان اجرا شده است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اعلام اینکه در دو ماهه اول سال جاری بیش از 425 پورت FTHH در استان دایر شده است، بیان کرد: در حال حاضر بیش از چهار هزار و 540 مشترک FTHH در استان فعال هستند که بیانگر میزان آگاهی و استقبال مشتریان از این محصول مخابراتی است.

حکمت با اشاره به رشد 100درصدی تعداد مشتریان سرویس FTHH نسبت به سه سال گذشته خاطر نشان ساخت: با تلاش همکاران امکان استفاده از این سرویس برای مشتریان استان در حد مطلوب فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه فیبرنوری یکی از پایدارترین راه‌های ارائه‌ اینترنت با کیفیت و پرسرعت است، یادآور شد: در پروژه FTTH، فیبر نوری جایگزین کابل مسی منازل شده که با این تکنولوژی سرویس و بسته‌های نامحدود مخابراتی به مشترکان ارائه می‌شود.

وی افزود: طبق برنامه تعریف شده در نقاطی که شبکه کابل مسی وجود نداشته باشد بر اساس زیرساخت‌ها و شرایط لازم، فیبر نوری اجرا خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها