موج
کدخبر : ۳۷۹۴۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379486

عزت اله عبدخانی:

معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ایلام از تشکیل 310 پرونده تخلف در نانوایی های استان ایلام خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، عزت اله عبدخانی معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ایلام افزود: با هدف نظارت ویژه بر کیفیت و کمیت نان های تولیدی در استان در سال گذشته تعداد 5 هزارو 656 مورد بازرسی از واحدهای نانوایی استان ایلام انجام گرفته است.

وی اظهار داشت: در این بازرسی ها که توسط بازرسان و کارشناسان واحد آرد و نان این سازمان و با همکاری دستگاه های زیربط از قبیل تعزیرات ، اتاق اصناف و علوم پزشکی استان انجام می گیرد با واحدهایی که قوانین نظام صنفی و مشتری مداری را رعایت نمی کنند و نان های بی کیفیت به مردم عرضه می نمایند به شدت برخورد می شود.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ایلام ادامه داد: طی این بازرسی های انجام شده 310 فقره پرونده تخلف با عناوین کم فروشی ، عرضه خارج از شبکه آرد ، عدم رعایت ساعات کاری و غیره به ارزش ریالی بالغ بر556 میلیون ریال تشکیل و جهت بررسی و صدور رأی به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.

عبدخانی خاطر نشان کرد: هم استانی های عزیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف ، موارد را از طریق سامانه تلفن 124 ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ایلام  گزارش دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها