موج
کدخبر : ۳۷۹۴۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379485

دادستان عمومی انقلاب شهرستان تفت گفت: با همراهی همه مسئولان و مردم و اهتمام به موضوع پیشگیری از وقوع جرم، باید در حفظ و صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست گام برداشت.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید محمد ابراهیم اقبالی دادستان عمومی انقلاب شهرستان تفت در آیین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تفت اظهار داشت: در بحث دفاع از آزادی های مشروع، به فرمایشات رهبری معظم انقلاب تأسی داریم و صحبت های منتقدان و موافقان را پذیرا خواهیم بود.

وی حضور جدی و پای کار دستگاه های نظامی، انتظامی و اطلاعاتی را در موضوع مبارزه با فساد خواستار شد و تصریح کرد: در حوزه مبارزه با فساد، نقش شورای تأمین و همراهی جدی دستگاه های نظامی و انتظامی و اطلاعاتی تعیین کننده است.

این مقام قضایی، خاص بودن شهرستان تفت و ضرورت توجه ویژه به بحث گردشگری در این شهرستان را یادآور شد و گفت: حمایت از فعالان عرصه تولید جهت رشد اقتصادی شهرستان و پیگیری رفع موانع تولید در سالی که مسمی به مانع زدایی هاست از اولویت کاری دادستانی در شهرستان تفت است.

اقبالی ایجاد امینت و حمایت از صنعت گردشگری را رسالت مهم دادستانی ذکر کرد و بیان داشت: یکی از صنایع مهم و کاربردی شهرستان تفت، توجه به صنعت گردشگری است که این مهم با توجه به موقعیت خاص شهرستان از امور مورد اهتمام خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها