موج
کدخبر : ۳۷۹۴۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379442

ناصر اکبری:

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفای استان اصفهان عنوان کرد: در شرایط تنش آبی و برای گذر از تابستان کم آب سال جاری، اولویت آبفای استان اصفهان مدیریت تعادل فشار و توزیع عادلانه آب بین مشترکین است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، ناصر اکبری گفت: در تابستان پیش رو، با کمبود  4.3 متر مکعب در ثانیه آب شرب در ساعات اوج مصرف مواجه هستیم .

وی بیان داشت: به همین دلیل در صدد هستیم تا به منظور ذخیره ی آب بیشتر، مخازنی را که سال های گذشته در شهرها و روستاها از مدار خارج شده اند، تا حد امکان در مدار بهره برداری قرار دهیم.

اکبری با تاکید بر اهمیت تجهیز و تعمیر چاه ها افزود: با توجه به اینکه در شرایط اوج مصرف آب و گرم شدن هوا، احتمال قطعی برق نیز وجود دارد، از هم اکنون دیزل ژنراتورها برای ورود به مدار بهره برداری و جلوگیری از قطع جریان آب آماده شده اند.

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفای استان اصفهان پایش فشار، کنترل و رسیدگی به موقع حوادث و تله متری شبکه را کلید کار آبفای استان اصفهان برای گذر از تنش آبی تابستان آینده  عنوان و بر تعویض به موقع شیرآلات، تنظیم فشارشکن ها و تعویض کنتورهای خراب تاکید کرد. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها