موج
کدخبر : ۳۷۹۳۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379346

مدیر حمل و نقل و ترافیک شهرداری سنندج گفت: دوربین کنترل سرعت در 17 نقطه حادثه خیز در سنندج نصب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، عرفان فتحی صبح امروز شنبه در گفت‌وگو با اصحاب رسانه ها، اظهار کرد: معابر حادثه خیز در سنندج به دوربین کنترل سرعت تجهیز می‌شود. 

مدیر حمل و نقل و ترافیک شهرداری سنندج افزود: سرعت زیاد و عدم توانایی در کنترل خودرو یکی از عوامل تصادفات در معابر اصلی سطح شهر است. 

فتحی بیان کرد: این شهرداری در سال گذشته و در راستای رصد نحوه تردد خودروها در سطح شهر نسبت  به راه‌اندازی مرکز مانیتورینگ اقدام نمود. 

وی عنوان کرد: با توجه به اهمیت ارتقای ایمنی و کاهش سوانح و تصادفات رانندگی در سطح معابر نصب  دوربین کنترل سرعت  بر اساس صورت جلسه شورای ترافیک استان در دستور کاراین شهرداری  قرار گرفت. 

فتحی گفت: نقاط حادثه خیز سطح شهر شناسایی شده و بر اساس فراخوان منتشر شده 17 نقطه حادثه خیز سنندج به دوربین کنترل سرعت تجهیز می‌شود. 

وی خاطرنشان کرد: روی هر بازو دکل دو دوربین برای کنترل چهار نقطه خط عبوری در مجموع 58 دوربین جهت کنترل و بهبود وضعیت ترافیک نصب  خواهد شد. 

فتحی خاطرنشان کرد: اجرای سامانه هوشمند ترافیکی؛ راهکاری نوین در راستای کنترل و بهبود وضعیت ترافیک شهری، کاهش تصادفات و ارتقاء سطح ایمنی در عبور و مرور از اهم اهداف اجرای این طرح است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها