موج
کدخبر : ۳۷۹۲۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379247

وزیر راه و شهرسازی در اصفهان:

وزیر راه و شهرسازی از اضافه شدن سالانه ۱۰۰۰ کیلومتر به راه‌های کشور در دولت تدبیر و امید خبر داد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج اصفهان، محمد اسلامی در آئین بهره برداری از باند دوم مبارکه- مجلسی- بروجن گفت: در این دوره از دولت سالانه ۱۰۰۰ کیلومتر به بزرگراه‌های کشور اضافه شده است که یک رکورد محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه روزانه 3 کیلومتر به بزرگراه‌های کشور اضافه می شود ، بیان کرد:یکی از گره‌های مهم  ترافیکی در محور تردد مردم مبارکه- بروجن بود که امروز به همت مسئولان استانی  برطرف شد.

این مقام مسئول بر پیگیری تکمیل ۲۴ کیلومتر باقی مانده از محور مبارکه- بروجن، خطاب به نماینده مبارکه درخصوص وضعیت تخصیص اعتبارات تاکید کرد.

محمد اسلامی ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی مشکل ردیف اعتباری ندارد، سال ۱۳۹۶ اعتبارات وزارت خانه حدود ۵ هزار ۴۰۰ میلیارد تومان بود که با پیگیری‌ها سال گذشته این رقم به ۱۲ هزار میلیارد رسید و برای سال ۱۴۰۰ نیز بیش از ۱۷ هزار میلیارد پیش بینی شده است.

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در این دوره تمام پروژه‌های سنواتی و تاریخی که ۲۰ - ۳۰ سال بر زمین مانده بود، جمع شد و طرح‌های راه آهن و اتوبان‌ها نیز تکمیل می‌شود.

به گزارش موج؛ باند دوم مبارکه- مجلسی- بروجن به طول ۷ کیلومتر با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.

گفتنی است؛ طول کل مسیر باند دوم مبارکه- مجلسی- بروجن ۴۱ کیلومتر است که امروز هفت کیلومتر آن با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

وزیر راه  و شهرسازی در اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها