موج
کدخبر : ۳۷۹۱۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379156

شهردار میبد و رئیس شورای اسلامی شهر میبد طی پیامی فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، متن پیام علیرضا نقوی شهردار میبد و  حسینعلی فلاح رئیس شورای اسلامی شهر میبد به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

27 اردیبهشت ماه یاد آور نقش مردان و زنانی است که در عرصه شفافیت، آگاهی بخشی و ایجاد تعامل و ارتباط سازمان ها، نهادها با مردم و کارکنان تلاش می کنند.

«روابط عمومی عامل پیوندها، مانع گسست ها» شعاری است که به خوبی وظیفه این حوزه را مشخص می کند. اینجاست که می گویند روابط عمومی هنر است، مدیریت است و روابط عمومی علم است. روابط عمومی کارآمد به عنوان بازوی مشاوره ای با تحلیل گفتمان و دریافت نظرات موافق و مخالف، بستر ساز تعالی سازمان خود است

آنها به عنوان قلب تپنده یک سازمان محسوب می گردند و این قلب تپنده وظیفه دارد بر تمام امور و جریان های یک سازمان مسلط باشد.

اطلاع رسانی به موقع و شفافیت در آن و استفاده یکسان مردم از اطلاعات می طلبد که کارشناسان روابط عمومی بهره لازم را از ابزارهای قدرتمند رسانه ای ببرند و با تعامل با رسانه ها آنچه که مردم به عنوان ولی نعمتان هر سازمانی باید بدانند را اطلاع رسانی کنند.

سازمان پشرو، روابط عمومی را به عنوان اتاق فکر مدیران و مدیریت افکار عمومی قلمداد می کنند و با در اختیار گذاشتن امکانات مورد نیاز مسیر شفافیت و اطلاع رسانی را برای ایشان هموارتر کنند.

ره آورد همه این دانش، آگاهی، اعتمادسازی و امنیت روانی باید از مسیر و معبر حوزه  ارتباطات و روابط عمومی گذر کند و این یک دستورالعمل حیاتی در جهان مدیریت سازمان های بزرگ است.

اینجانبان روز روابط عمومی و ارتباطات را به همه اصحاب رسانه، فعالان روابط عمومی و ارتباطات تبریک عرض نموده و امیدوارم با تلاش‌ بیشتر و استفاده بهتر از ظرفیت‌های موجود؛ موجب هم افزایی و همدلی بیشتر در این مجموعه شوند و چون پلی برای انتقال پیام ها، انتقادها و پیشنهادها از سطوح‌ گوناگون ذینفعان به سطوح مختلف مدیریتی عمل نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها