موج
کدخبر : ۳۷۹۰۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379087

محمد صادق معتمدیان:

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: در سفرهای شهرستانی به دنبال شناسایی مشکلات هر منطقه هستیم تا در ادامه به عنوان یک برنامه، مبنای پیگیری‌ها قرار بگیرد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی بیان کرد: مردم مطالبات بحقی دارند که باید پاسخ داده شود و مصوبات سفرهای شهرستانی باید به موقع اجرایی شوند. 

محمدصادق معتمدیان در جلسه جمع بندی سفر به شهرستان خوشاب که با حضور نمایندگان این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه این شهرستان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و مقامات محلی برگزار شد اعلام کرد: در سفرهای شهرستانی به دنبال شناسایی مشکلات هر منطقه هستیم تا در ادامه به عنوان یک برنامه، مبنای پیگیری‌ها قرار بگیرد.

استاندار خراسان رضوی افزود: در همین راستا مطالباتی که شاید سال‌ها به‌ دلیل عدم تصمیم گیری به موقع به صورت مشکل لاینحل باقی مانده بوده، در این سفرها باز شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون به ۱۵ شهرستان استان سفر کرده است، گفت: برنامه‌های اجرایی مصوب شده در سفرهای شهرستانی کارشناسی و زمانبندی شده که تاکنون آثار و برکات خوبی داشته است.

معتمدیان ضمن بیان اینکه مصوبات سفرهای شهرستانی باید به موقع اجرایی شوند، خاطرنشان کرد: این بازدید میدانی از مناطق محروم استان باعث می‌شود، مدیران نسبت به مشکلات و ظرفیت‌های استان اشراف داشته باشند.

 استاندار خراسان رضوی گفت: از همه ظرفیت‌های استانی و ملی باید برای برآورده کردن مطالبات مردمی استفاده شود.

معتمدیان در خاتمه با اشاره به ایام انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: یکی از مهم ترین فرایندها و رویدادهای سیاسی کشور از جمله انتخابات ۱۴۰۰ را پیش رو داریم و در استان تلاش خواهیم کرد که به وظایف حاکمیتی و قانونی خود عمل کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها