موج
کدخبر : ۳۷۸۶۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378675

مدیر حوزه‎های علمیه کشور در پیامی شکست‌های پی در پی رژیم صهیونیستی را تحلیل کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، متن پیام آیت الله اعرافی به شرح زیر است:

بار دیگر امت اسلامی شاهد به خاک وخون کشیدن صدها مسلمان مظلوم و بی گناه در سرزمین فلسطین مظلوم و افغانستان مظلوم است، پیکر های قطعه قطعه شده دختران دانش آموز افغانی سند شرم آگین دیگری از روحیۀ خونخواری و ضمیر ضد اسلامی فرقه ضاله داعش و جریان تکفیر و برگ دیگری از پرونده جنایات استکبار جهانی آمریکای اشغالگر و صهیونیزم غاصب است.

پیام حاکیست: الان بیش از ۷۰ سال است که چنگال خونین صهیونیزم در جان ۱۴ میلیون برادر و خواهران فلسطینی ما فرو رفته و بیش از ۷میلیون نفر را در جهان آواره کرده و ده ها هزار نفر را شهید و یا در زندان های مخوف شکنجه می کنند، ده‌ها سال است که صدای مظلومانه صدای این مردان و زنان و کودکان مستضعف به گوش بیش از یک و نیم میلیارد امت اسلامی می رسد و از ما کمک می طلبند و شگفتا که هیچ عزم و اراده ای بر پیام متحدانۀ ملل و دول اسلامی بر اقدام شجاعانه برای نجات آنها دیده نمی شود و ترس کاذب از قدرت ارتش اسرائیل غاصب در دل‌های آنان وحشت ایجاد کرده است.

پیام ادامه یافته است: آیا شکست مفتضحانه ارتش اسرائیل غاصب در جنگ۳۳ روزه از رزمنده های بی سلاح فلسطینی و عقب نشنی آنان در حمله قهرمانانه حزب الله سند قاطع شکست پذیری ارتش شکست ناپذیر اسرائیل نیست؟ آیا ورود صدها موشک رزمندگان مسلمان به تلاویو و شهر های دیگر اسرائیل غاصب نشانه آشکار از دروغ بودن شعار گنبد آهنین نیست؟

در این پیام آمده است: اکنون که با این شکست های پی در پی ضعف و ناتوانی درونی نظام غاصب صهیونیزم برملا گشته و عجز اربابش آمریکای جنایتکار در سقوط پهپاد غول پیکرش به قعر دریا و موشک باران پایگاه نظامی عین الاسد بر همه عالم عیان شده است دیگر هیچ جای نگرانی و وحشت کاذب از پیکر غرق شده فرعون زمان در قیام خداپسندانه و لزوم قیام خدا پسندانه و دلاورانه امت بر حمله ای سرنوشت ساز برای نابودی غده سرطانی صهیونیزم و نجات همیشگی ۱۴ میلیون فلسطینی مظلوم ما وجود ندارد.

پیام حاکیست: فرصت را مغتنم شمرده، بر فتوای شرعی اعلام شده از سوی حضرت امام خمینی(ره) و امام خامنه ای مدظله و مراجع عظام دامت برکاتهم در قم و نجف مبنی بر وجوب حمایت همه جانبه ملت ها و دولت ها از فلسطین و محور مقاومت و حرمت هرگونه همکاری و سازش با صهیونیست‌ها و نیز وظیفه الهی و انسانی همه ملل عالم و آزادی خواهان جهان، تاکید و آمادگی حوزه های علمیه برای ایفای نقش موثر در همه زمینه های حمایت از فلسطین و امت اسلام در این میدان اعلام می نمایم.

پیام ادامه یافته است: حوزه علمیۀ قم انتظار دارد هم زمان وهم نوا با فریاد حوزویان قم روز دوشنبه در مدرسه فیضیه، تمامی حوزویان ایران در همه شهرها و علماء و متفکران و مصلحان و دلسوختگان اسلام و دیگر ادیان در همه کشور ها با تجمع انقلابی، خروش اعتراضی علیه ستمگران و اعلام حمایت و نجات از مظلومان را سر دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها