موج
کدخبر : ۳۷۸۶۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378662

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: شهرستان کاشان از نظر بهره مندی از گاز طبیعی جزء شهرستانهای سبز استان است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی با اشاره به بهره‌مندی 140 هزار و 900 مشترک در شهرستان کاشان ، اظهار کرد: در حال حاضر ۱۲۹ هزار مشترک در شهرستان کاشان در بخش خانگی و مابقی از مشترکین صنعتی، کشاورزی، سیمان، آلومینیوم، مس، سرامیک و سایر موارد است.

وی، با بیان اینکه در بهمن ماه سال گذشته، گاز شهرک صنعتی بهارستان قمصر به بهره برداری رسید و لوله گذاری شهرک کارگاهی جوشقان نیز انجام شد، گفت : بهره مندی کامل صنایع استان از نعمت گاز طبیعی را از دغدغه های مهم این شرکت عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: در حال حاضر 2 هزار و 200 کیلومتر شبکه و 76 هزار و 200 علمک در این شهرستان اجرا شده و همه شهر و روستاهای کاشان به جز روستای اسدآباد گازرسانی شده‌است.

سید مصطفی علوی بیان داشت: نعمت گاز علاوه بر توسعه زیرساخت های اشتغال و تولید آلودگی بسیار کمتری در مقایسه با سایر سوخت های فسیلی دارد.

وی، در ادامه با تاکید بر مصرف منطقی و به اندازه گاز طبیعی، بویژه در بخش خانگی افزود: هر چه میزان گاز در این بخش بصورت بهینه مصرف شود و صرفه جویی گردد، گاز بیشتری در بخش صنعت توزیع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در این خصوص تاکید کرد: مصرف گاز استان در فصل زمستان به بیش از 70 میلیون متر مکعب در روز می رسد که این میزان حدود 20 درصد بالاتر از متوسط مصرف استان است لذا هرچه قدر این میزان افزایش یاید تامین گاز تمامی صنایع با مشکل مواجهه شده و احتمالاً در مصرف گاز آنها اعمال محدودیت خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها