موج
کدخبر : ۳۷۸۶۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378646

رئیس ستاد انتخابات مازندران خبر داد:

رئیس ستاد انتخابات مازندران اعلام کرد که هیأت استانی نظارت بر انتخابات پس از بررسی اعتراض 751 تن از نامزدهای شورای شهرهای استان که به این هیأت شکایت برده بودند، صلاحیت 158 نفر را تأیید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حسین حسن نژاد با اشاره به رد صلاحیت 593 نفر در این مرحله، اظهار داشت: داوطلبان معترض در این مرحله می توانند از امروز 25 اردیبهشت به مدت چهار روز تا 28 اردیبهشت شکایت شان را به هیأت مرکزی نظارت ارائه دهند.

وی ادامه داد: از همه داوطلبان درخواست می شود با توجه به شرایط همه‌گیری کرونا برای ثبت اعتراضات به فرمانداری‌های مستقر در شهرستان حوزه انتخابیه خود و یا هیأت‌های عالی نظارت استان مراجعه کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران و رئیس ستاد انتخابات مازندران افزود: طبق مقررات هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور، کلیه اعتراضات طبق قانون و با اولویت رسیدگی خواهد شد.

وی همچنین با بیان این که مهلت رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا و عشایر در این استان نیز 31 اردیبهشت ماه 1400 است، یادآور شد: هیأت نظارت بخش ها نیز در حال رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای روستا هستند و نتایج آن از طریق بخشداری ها اعلام خواهد شد.

حسن نژاد آمار نهایی ثبت‌ نام شورای روستایی استان مازندران را 16 هزار و 45 نفر  اعلام کرد که انتخابات آن در 2 هزار و 446 روستا برگزار می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها