موج
کدخبر : ۳۷۸۴۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378471

معاون استاندار کرمانشاه عنوان کرد:

مهرداد سالاری در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سابق مدیریت بحران استانداری گفت: توجه ویژه به برنامه‌ریزی دقیق همراه با آینده‌نگری در مجموعه مدیریت بحران بسیار مهم و الزامی است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون عمرانی استاندار کرمانشاه اظهار داشت: کار در مجموعه مدیریت بحران بسیار حساس و شرایط خاص خود را دارد زیرا کار در این مجموعه ارتباط مستقیمی باجان مردم دارد و هرلحظه ممکن است با حوادث پیش‌بینی‌شده‌ای روبرو شویم لذا تمامی عوامل و کارکنان آن باید همواره و در تمامی شرایط آماده خدمت‌رسانی به جامعه باشند.

وی با اشاره به بحران‌های پیش‌آمده در چند سال گذشته در استان اعم از زلزله، سیل، رانش زمین، آتش‌سوزی، گازگرفتگی و غیره تصریح کرد: خوشبختانه طی این سال‌ها اقدامات بسیار اثربخش و خوبی در حوزه مدیریت بحران استان صورت گرفت و استاندار محترم کرمانشاه با مدیریت مثال‌زدنی خود فعالانه در این حوزه همچون دیگر حوزه‌ها حضور پیدا کردند و همچنین جا دارد از تلاش‌های بسیار گسترده و ارزشمند آقای بالایی مدیرکل سابق این اداره کل در مقابله با بحران‌ها تقدیر و تشکر کنیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اقدامات صورت گرفته در استان کرمانشاه برای مواجهه با سیل چند سال پیش را راهبردی و همراه با تلاش و جدیت عنوان کرد و گفت: خوشبختانه با اقدامات مثبت و مدیریت خوبی که صورت گرفت سیل در استان کرمانشاه کاملاً مهار شد که اگر این اقدامات صورت نمی‌گرفت استان کرمانشاه مانند دیگر استان‌ها نیز دچار خسارت زیادی از حوادث سیل می‌شد.

سالاری توجه ویژه به برنامه‌ریزی دقیق همراه با آینده‌نگری در مجموعه مدیریت بحران را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: آقای ظهرابی که هم‌اکنون به‌عنوان معاون مدیریت بحران استان فعالیت دارند خوشبختانه با روند کار در این مجموعه بسیار آشنا هستند و بدون شک ایشان ضمن اجرای برنامه‌های قبلی حتماً با نگاه به آینده و کارهای تخصصی و علمی پیش‌بینی‌های لازم را برای مقابله با بحران‌ها انجام خواهند داد.

مقام ارشد حوزه عمرانی استان ادامه داد: افراد مختلفی برای این پست موردبررسی قرار گرفتند اما با عنایت به اینکه آقای ظهرابی از خانواده خود وزارت کشور و خانواده مدیریت بحران می‌باشند و تجربیات کافی و لازم را برای این مجموعه‌دارند با نظر مثبت استاندار محترم و همچنین معاونین استانداری ایشان برای این پست انتخاب شدند.

وی در ادامه اقدامات صورت گرفته در حوزه عمرانی را بسیار اثربخش همراه با جدیت و پیگیری عنوان کرد: هرکدام از مجموعه‌های این حوزه اعم از دفتر فنی، روستایی و شهری در این سال‌ها بسیار فعال و پرکار برای حل مشکلات و اجرای برنامه‌ها ورود پیدا کردند که جا دارد از مدیران این مجموعه‌ها نیز تقدیر و تشکر داشته باشیم.

وی بیان داشت: قصد داشتیم که این مراسم با حضور مدیران استان برگزار شود اما بنا به شرایط لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی تصمیم‌گیری شد که این مراسم به‌صورت محدود برگزار شود و فقط مدیران و معاونین مجموعه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و کارکنان مدیریت بحران به‌صورت محدود در آن حضورداشته باشند.

سالاری در پایان با تشکر از تلاش‌ها و اقدامات جلیل بالایی مدیرکل سابق اداره کل مدیریت بحران استانداری، امیر ظهرابی را به‌عنوان سرپرست جدیت این اداره کل معرفی کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها