موج
کدخبر : ۳۷۸۲۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378281

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد:

رئیس پلیس راه مازندران گفت: احتمالاً در مبادی خروجی استان شاهد حجم ترافیک بالا باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ علیرضا قدمی با اعلام این خبر اظهار داشت: هم اکنون آمد و شد خودرو‌ها در جاده‌های چالوس، هراز، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

وی به ممنوعیت سفر در تعطیلات عید فطر اشاره کرد و ادامه داد: پلیس در مبادی ورودی استان و محور‌های شرقی و غربی استان به صورت ایست و بازرسی مستقر شده و اجازه تردد به  خودرو‌های غیربومی را نمی‌دهد.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: با توجه به تردد بالای بین شهری خودرو‌ها، حاشیه شهر‌ها و مناطق ییلاقی برای بعدازظهر امروز شاهد حجم ترافیک در این مسیر‌ها خواهیم بود.

وی با بیان اینکه تعدادی زیادی هم استانی هم احتمالاً عصر امروز مازندران را به مقصد پایتخت ترک خواهند کرد، تصریح کرد: پیش بینی می‌شود در مبادی خروجی استان از جمله جاده‌های کندوان، هراز، چالوس، سوادکوه و ساری – کیاسر محدوده سه راهی تاکام شاهد حجم ترافیک بالا باشیم.

سرهنگ قدمی بیان اینکه اعمال محدویت‌های تردد کرونایی در جاده‌های استان از سه شنبه 21 اردیبهشت تشدید شده است گفت: تمامی مبادی ورودی استان به روی خودرو‌های غیربومی کاملاً بسته است.

وی افزود: 2 هزار و 500 خودروی غیربومی نیز در این مدت قصد ورود به مازندران را داشته اند، جریمه و به مبدأ بازگردانده شده اند.

رئیس پلیس راه مازندران تصریح کرد: اجرای این طرح که تا ساعت 12 فردا ادامه دارد از ورود خودرو‌های با پلاک غیربومی به مازندران و خروج خودرو‌های با پلاک بومی از استان جلوگیری می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها