موج
کدخبر : ۳۷۷۴۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377463

حمیدرضا پناه:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی بیان کرد: امروز بزرگترین خدمت کارآفرینان و تولیدکنندگان کشور، ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان است و خوشبختانه بخش خصوصی گام‌های ارزشمندی در این مورد برداشته است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حمیدرضا پناه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در دیدار با کارآفرینان جوان گفت: امروز رشد و حیات جامعه در توسعه فرهنگ کارآفرینی و حرکت به سمت ایده‌هاست و امیدواریم با تاکیدات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید داخل کاهش مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی را شاهد باشیم.

حمیدرضا پناه در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش‌های مدیران و کارگران طی سخنانی با تاکید بر اینکه امروز بزرگترین خدمت کارآفرینان و تولیدکنندگان کشور، ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان است، بیان کرد: خوشبختانه بخش خصوصی توانمند امروز در این مسیر در حرکت است و گام‌های ارزشمندی نیز برداشته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی همچنین افزود: در شرایط کنونی ما به دنبال حفظ و پایداری کار هستیم و به کار و تلاشی که در جهت خدمت به جامعه کار و کارگری انجام می‌شود ایمان داریم و به آن احترام می‌گذاریم.

حمیدرضا پناه در انتهای جلسه ضمن تشکر از ایثارگری و پایداری تمامی مدیران صنعت و کارآفرینان استان اظهار کرد: همه شما سرمایه‌های استان و کشور هستید که در این شرایط سخت و در جنگ اقتصادی تلاش می‌کنید و رویکرد ما در شرایط موجود ارتقای فرهنگ کارآفرینی در خراسان رضوی ، ایجاد فضای همدلی و هم افزایی بر اساس احترام و درک متقابل فی مابین کارگران و کارفرمایان است و معتقدیم ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی در جامعه و حمایت از کارآفرینی ابزار تحول و توسعه اقتصادی و عبور از مشکلات خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها