موج
کدخبر : ۳۷۷۱۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377102

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی: متاسفانه با پیدایش ویروس منحوس کرونا، امسال دومین سالی است که از اجرای این برنامه انقلابی، راهپیمایی روز جهانی قدس، ملت ما محروم شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سیداحمد علم‌الهدی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی در آستانه جمعه آخر ماه مبارک رمضان و به مناسبت روز جهانی قدس پیامی صادر کردند .

متن کامل پیام آیت الله علم الهدی به شرح ذیل است

بسم الله الرحمن الرحیم

وَقَضَیْنَا إِلَىٰ بَنِی إِسْرَائِیلَ فِی الْکِتَابِ لَتُفْسِدُنَّ فِی الْأَرْضِ مَرَّتَیْنِ وَلَتَعْلُنَّ عُلُوًّا کَبِیرًا

جنایات نابکارانه رژیم اشغالگر قدس از ابتدای انجام ماموریت استعماری بریتانیای جلاد و آدم کش در پایان جنگ جهانی دوم تا به امروز که بیش از هفتاد و پنج سال می‌گذرد، روز به روز در اعمال فجیع و جنایات شنیعی که انجام می‌دهد انسانیت را شرمنده ساخته است که انسان ممکن است دست به جنایاتی بزند که در سیمای زندگی حیوانی هیچ درنده‌ی خشن یافت نشود.

از ابتدای پیروزی انقلاب مقدس اسلامی که به دستور امام بزرگوار قهرمان ساز روز جمعه آخر ماه رمضان به عنوان روز قدس نام گذاری شد، جنایات وحشیانه این رژیم متجاوز مشهور جوامع و ملل جهان شده، نفرت از اسرائیل امروز به صورت یک واقعیت جهانی درآمده است لذا تکریم و بزرگداشت روز قدس به صورت یک فریضه اجتماعی در کنار روزه ماه رمضان درآمده و همه ساله حماسه روز قدس به وسیله‌ی شما مردم غیور و انقلابی خراسان در راهپیمایی‌های شکوهمند جلوه‌ی بزرگ استکبار ستیزی را به منصه بروز و نمایش می‌گذاشت.

متاسفانه با پیدایش ویروس منحوس کرونا ، امسال دومین سال است که از اجرای این برنامه انقلابی ملت ما محروم شده اند. امید است شما عزیزان در عرصه‌ی فضای مجازی و حضور در صفوف نماز جمعه با حفظ پروتکل بهداشتی این حماسه را به اندازه میسور جبران نمایید، به امید نابودی رژیم ناپاک اسرائیل و ارباب جنایتگرش استکبار آمریکایی

سیداحمدعلم‌الهدی

نماینده، ولی فقیه در استان خراسان رضوی

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها