موج
کدخبر : ۳۷۷۱۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377100

مجتبی علوی مقدم:

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار عنوان کرد: عمده مشکلات بخش تولید در خود شهرستان و استان قابل رفع است و با پشتیبانی‌ لازم و مانع ‌زدایی‌ها نباید اجازه داد واحدهای تولیدی تعطیل شوند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، مجتبی علوی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: با پشتیبانی‌ لازم و مانع‌زدایی‌ها نباید اجازه داد واحدهای تولیدی تعطیل شود.

سیدمجتبی علوی مقدم در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی سبزوار افزود: دستگاه‌های اجرایی شهرستان و بانک ها کمک کنند چرخ هیچ کارخانه و واحد صنعتی از حرکت باز نماند.

وی با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ با عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» از سوی رهبر معظم انقلاب ادامه داد: مهمترین اولویت در شهرستان سبزوار جلوگیری از تعطیلی واحدهای صنعتی دچار مشکل است.

فرماندار سبزوار با اشاره به تشکیل کمیته عارضه‌یابی و رسیدگی به مشکلات واحدهای صنعتی این شهرستان گفت: عمده مشکلات بخش تولید در خود شهرستان و استان قابل رفع است البته برخی واحدهای صنعتی نیمه فعال این شهرستان بنا به دلایلی دچار مشکلات عدیده شده اند که برای رفع آن موارد باید زمینه مشارکت سرمایه‌گذاران فراهم شود تا این صنایع با ظرفیت کامل به روند تولید بازگردند.

علوی مقدم در خاتمه بیان کرد: هدف از بازدید واحدهای تولیدی و صنعتی علاوه بر آشنایی با ظرفیت و پتانسیل‌های شهرستان سبزوار لمس مشکلات صنعتگران از نزدیک و تلاش برای رفع آن موارد است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها