موج
کدخبر : ۳۷۶۷۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376718

سیاوش محمدی:

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با خروج سامانه ناپایدار جوی از امروز به مدت چند روز آتی شاهد افزایش دمای هوا خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سیاوش محمدی ، مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت:  با ورود سامانه بارشی از روز جمعه به استان شاهد بارش باران، رگبار و رعد و برق‌های مقطعی در برخی مناطق به ویژه در مناطق مرکزی و جنوبی استان بودیم که با خروج این سامانه بارشی از امروز شاهد افزایش دمای هوا طی چند روز آینده خواهیم بود.

وی از ورود سامانه بارشی جدید از اواخر هفته جاری به استان خبر داد و افزود: از روز پنجشنبه هفته جاری با ورود سامانه ناپایدار جوی به استان مجدد شاهد بارش باران‌های خفیف و رگبار و همچنین وزش بادهای مقطعی در استان خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل به وزش بادهای تند و خفیف در استان اشاره و تصریح کرد: در روز چهارشنبه (۱۵ اردیبهشت) سرعت باد در استان در ساعاتی از روز به اوج می‌رسد که در این راستا هشدارهای کافی به مردم برای حفظ ایمنی خود و عدم عبور از معابر پرخطر داده می‌شود.

محمدی گفت: با فعالیت سامانه بارشی کنونی و در این مدت شهرستان پارس‌آباد با ۲۵ درجه سانتی‌گراد بالاترین بیشینه دما و شهرهای اردبیل و خلخال با ۴ درجه سانتی‌گران پایین‌ترین کمینه دما را داشتند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها