موج
کدخبر : ۳۷۶۵۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376590

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان خبر داد:

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به اخرین وضعیت شیوع کرونا در استان همدان، ابراز کرد: هم اینک ۱۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۷۵ بیمار وخیم گزارش شده است و همینطور کرونا جان ۱۳ نفر دیگر را در استان همدان گرفت

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمد طاهری،  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به اخرین وضعیت شیوع کرونا در استان همدان ابراز کرد: ۲۵۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان به کرونا مبتلا شدند که در مجموع بیماران سرپایی مثبت به ۳۷ هزار و ۸۲۱ نفر و بیماران بستری مثبت به ۱۵ هزار و ۳۳۰ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت ۱۳ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار متوفیان این استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به یک هزار و ۹۵۱ نفر رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۷۸۶مورد بود که ۱۵۴نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۱۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۷۵ بیمار وخیم گزارش شده است.

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۶۴۶ ، بهار ۸۴۴ ، تویسرکان ۹۲۴، رزن ۶۶۹ ، درگزین ۲۴۷، فامنین ۲۸۵ و کبودراهنگ ۹۲۷ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون ۲ هزار و ۷۶۹ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۲۳نفر در نهاوند و پنج هزار و ۶۱۸ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها