موج
کدخبر : ۳۷۶۴۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376456

مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان خبر داد:

مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان از اهدای 100 درصدی رشد تراکم به سازندگان ساختمان در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، نادر آخوندی با اشاره به اهدای 100 رشد برای تراکم به سازندگان ساختمان در شهر اصفهان در دو ماه اول سال گفت: براساس بسته تشویقی ساخت و ساز سال 1400، ارائه مساعدت به شهروندان به صورت پلکانی تا پایان سال ادامه دارد.

وی ادامه داد: این بسته در شش مرحله پیش بینی شده است تا زمینه جذب سرمایه گذاران حوزه مسکن و ساخت و ساز را فراهم کند.

مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان تصریح کرد: در این بسته دو ماه اول سال ۱۰۰ درصد رشد تراکم را هدیه دادیم به همین ترتیب دو ماه بعد ۸۰ درصد، دو ماه بعد از آن ۶۰ درصد و هر دو ماه ۲۰ درصد کاهش هزینه داشتیم و تا پایان سال این هدیه به صفر خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه البته برای ماه‌ های اول سال ۱۵ درصد اهدا افزایش قیمت و ۲۰ درصد پرداخت نقدی در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: پرداخت نقدی سه ماه تقسیط می شود.

آخوندی تصریح کرد: این بسته در واقع ۳۵ درصد اهدا برای انبوه‌ سازان در بر دارد که می تواند رونق ساختمان سازی در شهر را به دنبال داشته باشد.

وی اظهار کرد: این بسته تشویقی برای صدور پروانه، گواهی عدم خلاف، پایان کار و ماده ۱۰۰ هم قابل اجراست.

این مقام مسئول افزود: با رونق بخش ساخت و ساز 250 شغل در این عرصه ایجاد می شود که می تواند به بهبود شرایط شهرداری ها هم کمک کند.

مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان بیان کرد: سال گذشته با اجرای بسته تشویقی ساخت و ساز تجربه موفقی در درآمدزایی برای شهرداری اصفهان رقم خورد که براساس همین تصمیم، امسال هم این بسته با شرایط جدید اجرایی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها