موج
کدخبر : ۳۷۶۲۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376212

حجت رشیدی:

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایلام گفت:بیش از 49 نفر از دانش آموزان ایلامی در مرحله اول المپیادهای علمی مقام های برتر را کسب و به مرحله دوم المپیادهای علمی راه یافتند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،حجت رشیدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایلام افزود:طبق اعلام نتایج مرحله اول المپیادهای علمی دانش آموزی در سال تحصیلی 1400-1399 توسط سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان ، دانش آموزان با استعداد ایلامی با کسب بیشترین مقام های برتر استان، خوش درخشیدند و به مرحله دوم المپیادهای علمی راه یافتند.

وی اظهار داشت: این تعداد دانش آموز در زمینه های المپیاد اقتصاد و مدیریت، تفکر و کارآفرینی، ریاضی آزمایشی، ادبی، جغرافیا، ریاضی، سلول های بنیادی و پزشکی باز ساختی، زیست شناسی، شیمی، کامپیوتر، نجوم و اختر فیزیک مقام های برتر مرحله اول المپیادهای علمی را کسب کردند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایلام با اشاره به اینکه در زمینه المپیاد اقتصاد و مدیریت،دانش آموز ستاره باقریان مقام برتر مرحله اول المپیادهای علمی  را کسب کرده است،تصریح کرد: در زمینه المپیاد تفکر و کارآفرینی، دانش آموزان سارینا احمدی، ستایش ایدی زاده، یاسمن خدری زاده، فاطمه شوهانی، هسنا فاضلی مقام برتر مرحله اول المپیادهای علمی  این رشته را کسب کردند.

رشیدی با بیان اینکه در زمینه المپیاد ریاضی آزمایشی، دانش آموزان محمد مهدی بارانی، نگین سلیمانی، نگار سلیمانی، بهناز قنبری، سارا ملک زاده مقام های برتر مرحله اول المپیادهای علمی  این رشته را کسب کردند،خاطرنشان کرد: در زمینه المپیاد ادبی، دانش آموزان آیناز ذوالفقاریان، سیده منا رضائی، غزل ملائی، حدیث هاشمی، نازنین یاری پور مقام برتر مرحله اول المپیادهای علمی  این رشته را کسب کردند.

وی با اشاره به اینکه در زمینه المپیاد جغرافیا، دانش آموزان آیناز ذوالفقاریان، آذین زرگوشی مقام برتر مرحله اول المپیادهای علمی  این رشته را کسب کردند،گفت: در زمینه المپیاد ریاضی، دانش آموزان ام البنین حیدری، حسنا قبادی شعار مقام برتر مرحله اول المپیادهای علمی  این رشته را کسب کردند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایلام با بیان اینکه در زمینه المپیاد سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، دانش آموزان شایان جای درنام، مبینا داودپور، زهرا سلیمانی، پریا شمسی نهال، امیر رضا یعقوبی مقام برتر این رشته کسب کردند،افزود: در زمینه المپیاد زیست شناسی، دانش آموزان سارینا احمدی، هستی شبدار، روژان صحرایی، فاطمه فیض اللهی، محمدرضا یاری مقام برتر مرحله اول المپیادهای علمی  این رشته را کسب کردند.

رشیدی با اشاره به اینکه در زمینه المپیاد شیمی، دانش آموزان سینا احسان زاده، زهرا احمدی سومار، محمد مهدی بارانی، رضا زمانی، پریا شمسی نهال، سارا شوهانی، مریم عزیزیان، سنا کردی سیکان، کیمیا کرمی، سبحان نقی زاده، کیارش هاشم بیگی مقام برتر مرحله اول المپیادهای علمی  این رشته را کسب کردند، اظهار داشت: در زمینه المپیاد کامپیوتر، دانش آموزان سارینا احمدی، محمد مهدی بارانی، زهرا عسگری، فاطمه فیض اللهی، محمد مهدی قاسمی، حسنا قبادی شعارمقام برتر مرحله اول المپیادهای علمی  این رشته را کسب کردند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایلام خاطرنشان کرد:در زمینه المپیاد نجوم و اختر فیزیک، دانش آموزان فاطمه فیض اللهی و آیرین میرزابیگی مقام برتر مرحله اول المپیادهای علمی  این رشته را کسب کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها