موج
کدخبر : ۳۷۶۱۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376142

به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع):

مدیرکل زندانهای استان ایلام با اشاره به اینکه 12 زندانی جرایم مالی با کمک خیرین و مردم در این استان آزاد شدند،گفت: این اقدام به مناسبت میلاد پر برکت امام حسن مجتبی(ع) در نیمه ماه مبارک رمضان انجام شد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،مجید احسانی مدیرکل زندانهای استان ایلام با بیان اینکه این افراد 5 میلیارد ریال بدهی داشتند که مبلغ سه میلیارد و 400 میلیون ریال پرداخت شد و مابقی از طریق گذشت طرف پرونده صورت گرفت.

وی با اشاره به اینکه تاکنون 240 بسته حمایتی در بین خانواده زندانیان توزیع شده است،اظهار داشت: سال گذشته نیز 480 بسته حمایتی بین خانواده زندانیان توزیع شده است.

مدیرکل زندانهای استان ایلام  در سال گذشته 180 نفر زندانی جرائم مالی با کمک افراد خیر و نیکوکار آزاد شده است، خاطرنشان کرد:جمع آوری کمک های خیرخواهانه برای آزادی زندانیان جرایم مالی تداوم دارد و همه ساله جشن گلریزان برای جذب کمک ها برگزار می شد اما اکنون 2 سال است به دلیل کرونا این مراسم برگزار نمی شود.

احسانی با بیان اینکه افراد خیر و نیکو کار می توانند از طریق واریز کمک های خود به حساب انجمن زندانیان و ستاد دیه به آزادی این افراد کمک کنند،گفت: رئیس قوه قضائیه بر رسیدگی به وضعیت معیشت و اشتغال زندانیان بسیار تاکید دارد و همه در تلاش هستیم از طریق جذب کمک های خیرین در داخل و خارج استان به وضعیت این افراد رسیدگی کنیم.

وی ابرازامیدواری کرد که با جذب کمک های بیشتر زمینه آزادی افراد جرایم مالی و جرایم غیرعمد فراهم شود تا ازاین طریق  بتوانیم به کاهش آسیب های اجتماعی کمک کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها