موج
کدخبر : ۳۷۶۱۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376123

شهردار یزد گفت: وحدت و انسجام کاری در عین داشتن سلیقه های متفاوت سیاسی، راز موفقیت سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری یزد است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، جمال الدین عزیزی شهردار یزد با اشاره به همکاری مثال زدنی و ارزشمندی که به صورت منسجم و قابل ستایش بین تمام نیروهای سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با هر نوع گرایش فکری یا سیاسی وجود دارد، تاکید کرد:  راز موفقیتهای عملکردی سازمان  در وحدت و یکدلی زیبا، در عین داشتن سلیقه های متفاوت سیاسی و اندیشه های مختلف است.

به نقل از  روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ، وی در آئین تجلیل از عباس ملازینلی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در شورای شهر، تاکید کرد: قطعا اگر این همدلی و انسجام کاری در بین نیروهای سازمان که همه ما می دانیم ، گرایش های فکری متفاوتی دارند ، وجود نداشت، موفقیت های چشمگیر فعلی سازمان، ممکن و میسر نمی شد.

وی وحدت کاری در عین تکثر اندیشه ای را گمشده و اکسیر شفابخش جامعه امروز ما دانست که می تواند منشا اثر و خدمت های مانا و موثر در جامعه باشد.

شهردار یزد در ادامه با اشاره به  شخصیت همه جانبه ریاست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در بخش‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی تاکید کرد: این رویکرد نیز  باعث اتفاقات بسیار ارزشمند و مفید شده است که من به عنوان رئیس هیئت مدیره سازمان از حضور در سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی لذت می‌برم .

وی با بیان اینکه نکات مهمی در سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی مورد توجه و تاکید قرار گرفته، اظهار امیدواری کرد این الگو که توجه به اصل برنامه ریزی است،  باید در سایر سازمان‌های شهرداری نیز  الگو برداری شود. نوع فعالیت های سازمان طوری است که بدون برنامه ریزی دقیق و منسجم نمی‌توان کار را جلو برد و یکی از رموز پیشرفت و موفقیت و تاثیرگذاری اقدامات این سازمان، همین برنامه ریزی است .

عزیزی با بیان اینکه می توان نماد کار جهادی را در همه بخش‌های سازمان دید، گفت: انجام کارهای بزرگ از جمله برگزاری اجلاس پیرغلامان حسینی و کنگره ۴ هزار شهید استان که با عظمت و شکوه بسیاری برگزار شد، نشان داد، کارهای بزرگ را می توان جهادی، بدون حاشیه و دردسر به عنوان الگویی تاثیرگذار انجام داد.

وی ادامه داد: همکاری طیف‌های مختلف سیاسی در انجام فعالیت ها و داشتن وحدت رویه و اتفاق نظر بین همه افراد، انجام کارها را بسیار خوب، دلنشین و تاثیر گذار کرده است و این الگو می تواند در جامعه پیاده شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها