موج
کدخبر : ۳۷۶۱۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376106

حامد قربانی:

فرماندار گناباد: بیشترین علت رد صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی گناباد در هیاتهای اجرایی و نظارت، بر اساس ماده ۳۳ بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حامد قربانی فرماندار گناباد اعلام کرد: از مجموع ۹۷ داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی مناطق شهری این شهرستان، ۸۳ نفر تایید صلاحیت شدند.

حامد قربانی در ادامه گفت: از مجموع ۱۰۵ داوطلبی که در موعد مقرر برای حضور در این عرصه نام نویسی کرده بودند، هشت نفر انصراف دادند و صلاحیت ۱۴ نفر در هیات‌های اجرایی و نظارت رد شد.

وی افزود: افرادی که صلاحیت آنان توسط هیاتهای اجرایی و نظارت بر انتخابات رد شده است، از نهم تا ۲۱ اردیبهشت ماه فرصت دارند، مراتب اعتراض خود را برای رسیدگی به هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان خراسان رضوی ارسال کنند.

فرماندار گناباد بیان کرد: بیشترین علت رد صلاحیت داوطلبان نامزدی انتخابات شوراهای اسلامی مناطق شهری گناباد در هیاتهای اجرایی و نظارت بر اساس ماده ۳۳ به دلیل داشتن پرونده های قضایی و یا استعفا نکردن در موعد مقرر قانونی از مناصب دولتی بوده است.

قربانی همچنین با اشاره به ثبت نام ۴۵۶ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی بخش های مرکزی و کاخک گناباد تصریح کرد: تایید صلاحیت داوطلبان ثبت نام کننده در این انتخابات در هیاتهای اجرایی در حال رسیدگی است که بعد از آن به هیات نظارت شهرستان ارسال می شود.

وی همچنین افزود: تنور انتخابات در گناباد گرم شده و تعدادی از داوطلبان انتخابات شوراها با برپایی جلسات خانگی به نحوی مشغول یارگیری هستند.

حامد قربانی در خاتمه تصریح کرد: هرگونه تبلیغات زودهنگام و خارج از زمان قانونی تخلف محسوب می شود، افزود : ستاد پیشگیری تخلفات انتخابات گناباد به طور کامل بر فعالیت ها و اقدامات انتخاباتی داوطلبان نظارت می کند و هرگونه تخلفات احتمالی در این بخش و یا توزیع کالا توسط این افراد از رصد مسوولان مربوط به دور نمی ماند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها