موج
کدخبر : ۳۷۵۹۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375998

اکبر بهنام جو:

استاندار اردبیل گفت: طرح های مختلف صنعتی ، کشاورزی و خدماتی در نیمه اول سالجاری به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام جو ، استاندار اردبیل در جلسه بررسی طرح های در دست اجرای حوزه کشاورزی، صمت و  گردشگری گفت: برای اجرای این طرح ها که در نقاط مختلف استان هستند ،تسهیلات مختلفی از محل های مختلف جذب شده است. 

وی بیان کرد: ۱۶۸ طرح در حوزه کشاورزی در سطح استان اجرا شده که شامل واحدهای تولید دامی، گلخانه سیفی جات و پرورش گل و باغداری است.

استاندار اردبیل اظهار کرد: ۳۸  طرح نیز در حوزه میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری اجرا شده که در نیمه اول سالجاری بهره برداری می شود.

بهنام جو با اشاره به طرح های صنعتی اجرا شده در استان در سال های اخیر ،گفت: برخی طرح های صنعتی از جمله واحد کامیون سازی ، تولید شیرآلات و لاستیک از جمله طرح های صنعتی برتر در سطح کشور هستند.

وی از اجرای ۱۵۰ طرح صنعتی و تولیدی در استان خبر داد و افزود: این طرح ها که در بخش های مختلف صنعتی و تولیدی اجرا شده ، در نیمه اول سالجاری به بهره برداری می رسد.

استاندار اردبیل میزان سرمایه گذاری انجام شده برای اجرای  طرح های کشاورزی، صنعتی و گردشگری  را بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: در قالب این طرح ها بیش از چهار هزار نفر در حوزه های مختلف مشغول کار می شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها