موج
کدخبر : ۳۷۵۹۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375944

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان مطرح کرد؛

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان با اشاره به پیشگیری از ابتلای به کرونا و ضرورت بهره گیری از خدمات الکترونیک، گفت: در این سامانه به آدرس "es.hww.ir" خدمات متنوع الکترونیک شرکت آبفا ارائه می شود که مشترکان می توانند از طریق "شناسه قبوض" و "رمز رایانه" مندرج در صورتحساب آب بها وارد سامانه خدمات الکترونیک شوند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سید هادی حسینی بیدار،  مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان روز چهارشنبه با اشاره به  پیشگیری از کرونا و ضرورت بهره گیری از خدمات الکترونیک و انجام ۲۲ خدمت آبفای همدان به صورت  غیرحضوری افزود: با توجه به ضرورت بهره گیری از خدمات الکترونیک، شرکت آب و فاضلاب استان همدان همچنان در راستای خدمت رسانی مطلوب به مشترکان اقدام به ارائه برخی از خدمات به صورت الکترونیکی می کند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: این شرکت در راستای کاهش تردد مشترکان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، همچنان ۲۲ خدمت را به صورت غیرحضوری به مشترکان استان ارائه می دهد.

به گفته وی امکان پرداخت برخط قبوض آب بها از طریق سیستم الکترونیک فراهم است و مشترکان می توانند از طریق شناسه قبوض و رمز رایانه مندرج در صورتحساب آب بها ضمن ورود به سامانه خدمات الکترونیک، آب بهای خود را پرداخت کنند. 

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان اعلام کرد: مزیت پرداخت آب بها به صورت پرداخت از طریق شناسه قبوض، پرداخت آنی و کسر بلافاصله مانده بدهی مشترک بدون دریافت کارمزد است.

حسینی بیدار اضافه کرد: مشترکان می توانند در زمینه خدماتی چون واگذاری انشعابات آب و فاضلاب، مشاهده سوابق، امکان پرداخت برخط (آنلاین) صورتحساب، مشاهده صورتحساب میاندوره، تغییر مشخصات، اعلام کارکرد کنتور و بررسی صورتحساب به صورت الکترونیکی و غیرحضوری از خدمات ارائه شده بهره مند شوند. 

وی خاطرنشان کرد: مشترکان می توانند درخواست آزمایش و تعویض کنتور، تغییر کاربری انشعاب، تفکیک کنتور، تغییر مکان وسایل اندازه گیری، نصب سیفون اضافی، قطع موقت و وصل انشعاب، جمع آوری یا ادغام انشعاب، پیشنهادات، انتقادات و بررسی شکایات را نیز به صورت الکترونیکی داشته باشند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان یادآور شد: در این سامانه به آدرس "es.hww.ir" خدمات متنوع الکترونیک شرکت آب و فاضلاب استان همدان ارائه می شود که مشترکان می توانند از طریق "شناسه قبوض" و "رمز رایانه" مندرج در صورتحساب آب بها وارد سامانه خدمات الکترونیک شوند.

براساس آخرین آمار میانگین مصرف آب در کشور به ازای هر نفر۲۴۰ لیتر در شبانه روز است اما هر فرد همدانی به صورت میانگین ۱۷۷ لیتر در طول شبانه روز آب مصرف می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها