موج
کدخبر : ۳۷۵۹۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375931

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، از واگذاری 602 مورد انشعاب رایگان گازطبیعی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی استان اصفهان در سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی اظهار کرد: سال گذشته تعداد 602 انشعاب رایگان گاز در این استان اهدا شد که از این تعداد 103 مورد به خانوارهای تحت پوشش بهزیستی و 85 مورد هم به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) واگذار شده است.

وی افزود: همچنین سال گذشته324 انشعاب رایگان در اختیار خانواده معظم شهداء، اسراء، مفقود الاثر و جانبازان و رزمندگان قرار گرفت و 90 بخشودگی نیز شامل مساجد، حسینیه ها و مدارس خیرساز گردید.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، افزود: مددجویان نهاد‌های حمایتی که تاکنون از امتیاز انشعاب گاز بهره‌مند نشدند، می‌توانند با دریافت معرفی‌نامه از نهاد مربوطه و ارائه آن به شرکت گاز از امتیاز کنتور و اشتراک رایگان استفاده کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: بر اساس قانون، افراد تحت پوشش سازمان‌ها و نهاد‌های حمایتی همانند کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و... با ظرفیت مصرفی ۶ مترمکعبی می‌توانند برای یکبار از اشتراک رایگان گاز استفاده کنند.

سید مصطفی علوی در پایان، اظهار داشت: هم استانی‌های گرامی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت به آدرسwww.nigc-isfahan.ir  و با شماره 38132 و تلفن 1594 برای دریافت خدمات الکترونیک شرکت گاز استان اصفهان تماس بگیرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها