موج
کدخبر : ۳۷۵۸۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375899

مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک از وضعیت قرمز و سیر روند صعودی شدید کرونا در بخش لیردف شهرستان جاسک خبر داد و گفت: تا زمان عادی شدن شرایط همه ی مسابقات و فعالیت های ورزشی متوقف شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عبدالعظیم احمدپور مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک با اشاره به وضعیت قرمز و میزان آمار صعودی ابتلاء به کرونا در بخش لیردف گفت: متاسفانه از ابتدای فروردین ماه ۱۴۰۰ آمار ابتلاء به کرونا در شهرستان جاسک صعودی بوده و نیز از ابتدای هفته جاری آمار ابتلاء به کرونا در بخش لیردف هم نسبت به هفته های اخیر سیر صعودی شدید به خود داشته است، لذا لازم است تا زمان عادی شدن شرایط همه ی مسابقات و فعالیت های ورزشی متوقف شود.

وی ضمن آن عامل اصلی افزایش آمار صعودی کرونا در بخش لیردف جاسک را برگزاری مسابقات ورزشی و مراسمات عبادی خواندن و بیان کرد: عامل اصلی افزایش روند صعودی ابتلاء به کرونا در بخش لیردف برگزاری مسابقات ورزشی و مراسمات عبادی است و بایستی مساجد صرفا جهت اذان بازگشایی و هیچ گونه مراسم و برنامه عبادی به صورت گروهی و همراه با جماعت در مساجد برگزار نمی شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک ادامه داد: شهروندان بخش لیردف لازم است پروتکل های بهداشتی شامل استفاده مستمر از ماسک، شستن دست ها و فاصله گذاری اجتماعی را بیش از پیش رعایت کنند.

گفتنی است؛ بخش لیردف با جعمیت ۲۰ هزار نفر در شرقی ترین ناحیه شهرستان جاسک، استان هرمزگان واقع شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها