موج
کدخبر : ۳۷۵۸۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375855

کریم زارع خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان از اطعام مهدوی 120 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع ضمن تبریک میلاد کریم اهلبیت حضرت امام حسن مجتبی (ع)، اظهار داشت: با توجه به حضور خیران و نیک اندیشان اصفهانی، پیش بینی می شود؛ در ماه مبارک رمضان، ۱۲۰ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد استان اصفهان بر سفره اطعام مهدوی میهمان خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه باید تلاش کنیم در هفته اکرام ایتام و اطعام نیازمندان، مرهمی بر دل آزرده مستمندان باشیم، گفت: با سرلوحه قرار دادن مشی کریم اهل بیت حضرت امام حسن(ع)، در حال حاضر که در نیمه ماه مبارک رمضان هستیم، به همت خیران و نیکوکاران، ۳۰۰هزار پرس افطاری و غذای گرم و ۶۱هزار بسته معیشتی جمعا به مبلغ ۱۵میلیارد و پانصدمیلیون تومان، بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اهدا شد.

این مقام مسئول گفت: حضرت امام حسن(ع) تمام توان خویش را در راه انجام امور نیک و خداپسندانه به کار می‌گرفت و پیش از آنکه مستمندی اظهار احتیاج کند، احتیاج او را برطرف می ساخت. پیشوای دوم ما، نه تنها از نظر علم، تقوی، زهد و عبادت، در عصر خود زبانزد خاص و عام بود، وجود گرامی آن حضرت آرام بخش دل های دردمندان، پناهگاه مستمندان و تهیدستان و نقطه امید درماندگان بود.

زارع با شرح حال زندگانی پرافتخار آن امام همام گفت: امیدواریم به نقطه ای برسیم که مشی ایشان را در مسیر زندگی سرلوحه قرار دهیم و تلاش کنیم بیش از پیش قدم های خیری در مسیر انفاق و احسان و نیکوکاری برداریم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان در پایان با دعوت از همشهریان اصفهانی در ادامه مسیر خیر اطعام مهدوی اظهار کرد: خیران نیک اندیش می توانند با مراجعه به دفاتر و مراکز نیکوکاری سراسر استان و یا شماره گیری #۰۳۱*۸۸۷۷*، تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷، پایگاه اینترنتی emdad.ir، شماره حساب ۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ کمک های نقدی و غیر نقدی خود را ارائه دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها