موج
کدخبر : ۳۷۵۸۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375848

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از شناسایی خط لوله انتقال سوخت قاچاق به طول 30 کیلومتر در سواحل بندر کلاهی در شهرستان میناب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار حسین دهکی فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با اعلام این خبر گفت: مرزداران پایگاه دریابانی میناب با استفاده از اشراف اطلاعاتی مطلع شدند قاچاق چیان در سواحل بندرکلاهی این شهرستان به طرز ماهرانه ای اقدام به جاسازی چندین خط لوله انتقال سوخت قاچاق در زیرماسه های دریا کردند.

وی افزود: بلافاصله طرح برخورد با متخلفان به مرحله اجراء در آمده و چند اکیپ از گشت های دریایی و خودرویی برای جست و جو و انهدام این خطوط لوله به موقعیت اعزام شده و پس از چند ساعت جستجو در محل با هوشیاری موفق شدند انشعابات لوله ها را که در زیر ماسه های ساحل جاسازی شده بود را شناسایی کنند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان تصریح کرد: قاچاقچیان این خطوط لوله ها را در زیرماسه ها و آب دریا جاسازی و از آن طریق سوخت را از ساحل به دریا و به شناورهای متخلف انتقال می‌دادند.

سردار دهکی خاطرنشان کرد: مرزداران با هوشیاری موفق شدند 30 کیلومتر لوله انتقال سوخت را با بیرون کشیدن از زیر ماسه ها، منهدم کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها