موج
کدخبر : ۳۷۵۶۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375622

وحید مبین مقدم:

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد بیان کرد: تعداد مسافرین جابجا شده از طریق خطوط قطار شهری مشهد حدود دو میلیون و ۹۰۰ هزار و ۶۸ نفر بوده است و با توجه موج چهارم کرونا، از شهروندان تقاضا می‌شود رعایت پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیرند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، وحید مبین‌ مقدم مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد گفت: در فروردین ماه امسال دو میلیون و ۹۰۰ هزار و ۶۸ سفر از طریق خطوط قطار شهری این کلانشهر انجام شد.

وحید مبین مقدم در ادامه بیان کرد: در فروردین ماه از مجموع بیش از دو میلیون سفر درون شهری انجام شده در مشهد با استفاده از قطار شهری، یک میلیون و ۹۶۰ هزار و ۴۹ سفر از طریق خط یک و ۹۴۰ هزار و ۱۹ سفر از طریق خط دو انجام شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به قرار گرفتن در موج چهارم کرونا، از شهروندان تقاضا می‌شود کمتر از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند و رعایت پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیرند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد گفت: فعالیت‌های ضدعفونی و نظارتی نیز با توجه به شیوع ویروس کرونا تشدید شده و از ورود و سوار شدن افراد بدون ماسک به ایستگاه‌ها و قطارها جلوگیری خواهد شد.

مبین مقدم افزود: تشدید نظارت در گیت‌های ورودی و پایش درون قطارها برای کنترل استفاده از ماسک، عرضه ماسک در ایستگاه‌ها توسط بخش خصوصی، فاصله‌گذاری فیزیکی و فعال سازی بیشتر بستر الکترونیکی شارژ من کارت از جمله اقدامات انجام شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها