موج
کدخبر : ۳۷۵۶۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375607

عزت اله ضربی خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از واکسیناسیون کووید ۱۹ پرسنل معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی این جمعیت در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عزت اله ضربی ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از واکسیناسیون کووید ۱۹ پرسنل معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی این جمعیت خبر داد و گفت: همزمان با واکسیناسیون کووید ۱۹ مدافعان سلامت، کارکنان و کادر معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان دور اول واکسیناسیون کووید ۱۹ را دریافت کردند.

وی با بیان اینکه مدافعان سلامت از همان زمان شیوع ویروس کرونا در خط مقدم مبارزه و مقابله با این ویروس منحوس بوده اند، اظهار کرد: واکسیناسیون این افراد در حقیقت تقویت زحمت‌کشان خط مقدم مبارزه با اپیدمی کرونا است و ما تلاش کردیم در اولین فرصت مدافعان سلامت شاغل در معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر اردبیل را در برابر این ویروس پیچیده واکسیناسیون کنیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه همه ما مدیون ایثارگری‌ها و فداکاری های مدافعان سلامت هستیم، تصریح کرد: باید شرایط لازم و کافی را برای تندرستی این ایثارگران جبهه مبارزه با کرونا را فراهم کنیم.

ضربی ادامه داد: تلاش ما بر این است که قطره ای از اقیانوس فداکاری های مدافعان سلامت را جبران کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها