موج
کدخبر : ۳۷۵۵۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375586

عبدالرسول دریایی خبرداد؛

مدیرکل شیلات هرمزگان گفت: همه ساله با توجه به فصل تخم ریزی آبزیان به ویژه گونه‌های ارزشمند در فصل بهار، نسبت به اعلام زمان ممنوعیت صید اقدام و اطلاع رسانی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان عبدالرسول دریایی مدیرکل شیلات هرمزگان گفت: مطابق برنامه ممنوعیت صید برخی آبزیان در آب‌های هرمزگان، صید هامور ماهیان و حلوا سفید نیز تا پایان اردیبهشت ممنوع است.

وی به ممنوعیت صید دیگر گونه های آبزیان اشاره و بیان کرد: صید میش ماهیان از ۱۵ مرداد تا پایان شهریور ماه سال آینده، روش مشتا هم تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری و صید میگو در طول سال به جز فصل صید (اوایل مهر تا پایان آبان ماه) ممنوع است.

دریایی افزود: همه ساله با توجه به فصل تخم ریزی آبزیان به ویژه گونه‌های ارزشمند در فصل بهار، نسبت به اعلام زمان ممنوعیت صید اقدام و اطلاع رسانی می‌شود.

مدیرکل شیلات هرمزگان در پایان با بیان اینکه هرمزگان ۳۲ هزار صیاد دارد که با استفاده از چهار هزار و ۵۰۰ فروند شناور و پشتیبانی ۲۲ بندر صیادی مشغول به فعالیت هستند، عنوان کرد: این امر بیانگر نقش مهم شیلات در معیشت مردم استان برای اشتغال ایجاد شده حوزه آبزی پروری و صنایع است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها