موج
کدخبر : ۳۷۵۵۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375575

ایرج حیدری مطرح کرد؛

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: در تلاشیم با رفع موانع پیش روی واحدهای مرغداری استان مشکلات تامین مرغ را به حداقل ممکن برسانیم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، ایرج حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان صبح امروز (ششم اردیبهشت ماه) در جلسه ستاد تنظیم بازار استان با اشاره به اهمیت هماهنگی در امر ستاد تنظیم بازار، عنوان کرد: فرمانداران و دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد، تابع تصمیمات ستاد تنظیم بازار باشند و از انجام اقدامات جزیره‌ای در این بخش خودداری کنند.

وی با اشاره به تلاش‌ها برای تامین مرغ استان، افزود: با پیگیری‌های مستمر برای رفع موانع پیش روی واحدهای مرغداری استان جهت افزایش تولید و بهره گیری از تولیدات سایر استان ها، تلاش است مشکلات تامین مرغ استان به حداقل ممکن برسد و عرضه این محصول در بازار استان به صورت مستمر در حال انجام است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان افزود: با رفع موانع و مشکلات واحدهای غیرفعال مرغداری، این واحدها وارد چرخه تولید گوشت سفید استان خواهند شد که زمینه را برای کاهش مشکلات این بخش با افزایش تولید مهیا می‌کند.

حیدری افزود: دستگاه‌های اجرایی مسئول، نظارت‌ها در زمینه عرضه و توزیع مرغ را تشدید کنند تا از عرضه خارج از شبکه یا هرگونه سواستفاده احتمالی در بازار این محصول جلوگیری شود.

وی با تاکید بر تشدید نظارت‌ها در بازار اقلام ضروری، تصریح کرد: تشدید نظارت‌های میدانی در زمینه اقلام ضروری بسیاری از مشکلات این بخش را مرتفع می‌کند و زمینه ساز ایجاد آرامش در بازار خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: سایر اقلام ضروری مورد نیاز مردم استان نظیر برنج، روغن، شکر و… به مقدار کافی در استان تامین و ذخیره‌سازی شده است و دغدغه‌ای در این زمینه براساس اعلام دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط وجود ندارد.

حیدری در پایان عنوان کرد: ستاد تنظیم بازار شهرستان‌ها زمینه ارسال کالاهای اساسی به تمامی مناطق استان را تسهیل کنند و موانع احتمالی در این زمینه را مرتفع کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها