موج
کدخبر : ۳۷۵۳۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375382

محمد اهلی:

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: زمین مورد نیاز سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی اردبیل تامین می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمد اهلی ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل در حاشه بازدید از شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل گفت: یکی از مشکلات حال حاضر استان، کمبود زمین برای سرمایه گذاران است که با تملک و برنامه های توسعه ای تلاش می شود زمین مورد نیاز سرمایه گذاران تامین گردد.

او با اینکه میزان مساحت شهرک های صنعتی استان بیش از 100 هکتار افزایش یافته است افزود: با اقدامات انجام شده در سال گذشته، میزان اراضی در اختیار شهرک های صنعتی به مساحت 118 هکتار افزایش یافت که این افزایش مساحت مربوط به شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل بود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل مساحت حال حاضر شهرک های صنعتی استان را در حدود یک هزار و 400 هکتار برشمرد و افزود: در سال های اخیر با ورود چشمگیر سرمایه گذاران به شهرک های صنعتی مواجه هستیم که به همین علت توسعه شهرک های صنعتی یکی از برنامه های اولویت دار این شرکت در سال جدید و سال های آتی خواهد بود.

اهلی از جمله برنامه های توسعه ای این شرکت در سال جدید را تملک ناحیه صنعتی اصلاندوز و توسعه ناحیه صنعتی رضی برشمرد و ابراز امیدواری کرد تا با توجه کمبود زمین در شهرک های صنعتی، با توسعه و ایجاد شهرک های صنعتی جدید بتوان زمینه حضور سرمایه گذاران در استان را تسهیل کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها