موج
کدخبر : ۳۷۵۰۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375014

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در پیامی روز جهانی زمین پاک را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد تا همگان با اجرای تفکری سیستمی در راستای شعار جهانی احیای زمین، افزایش بهره‌وری برای توسعه‌ پایدار تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، در متن پیام محمد علی دادور مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به مناسبت روز جهانی زمین پاک آمده است:
زمین میراث مشترک همه نسل‌هاست و خداوند متعال در قرآن کریم و در آموزه‌های خود بر مصونیت طبیعت و منابع طبیعی و تعادل زیست‌محیطی از هرگونه تجاوز و تعدی تأکید ورزیده و تجاوز و تعدی به طبیعت را افساد در زمین و موجب عذاب اخروی و مسئولیت دنیوی دانسته است.
از این‌ رو بر ماست تا با تمام توان در راستای حفظ و نگاهداشت این مواهب خدادادی کوشا بوده و چرا که زمین ظرفیت مکفی برای برآورده کردن نیازهای تمام موجودات را دارد و ضربه زدن به این ثروت بزرگ، تضییع حقوق تمام آفریده‌های پروردگار مهربان است.
در ابرپالایشگاه ستاره خلیج‌فارس نیز به‌عنوان صنعتی پیشرو در رعایت الزامات زیست‌محیطی، همواره سعی شده است تا با اجرای سیستم‌های نوین در مدیریت فضای سبز، حفاظت از منابع خاک، حفاظت از منابع آبی، مدیریت مصرف انرژی، بازیافت و از همه مهم‌تر فرهنگ‌سازی در راستای حراست از محیط‌زیست گام برداشته شود و تولید قریب به 47 میلیون لیتر بنزین پاک با استانداردی بالاتر از یورو 5 نشانه‌ اهتمام این پالایشگاه در احترام به محیط‌زیست است.
در این مجال ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن روز جهانی زمین پاک، امیدوارم همگان با تفکر سیستمی در راستای شعار جهانی احیای زمین، افزایش بهره‌وری برای توسعه‌ پایدار تلاش کنند تا نه ‌تنها در این روز بلکه در تمام روزهای سال شاهد اجرای این شعار و ترویج فرهنگ حفاظت از محیط‌زیست در میان تمام اقشار جامعه باشیم.
و من الله التوفیق
محمدعلی دادور
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها